2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Gecmis olsun canm benim.oglana da gribin enfeksiyon geçirdi abisinden dolayı sürekli burnunu actim hatta aksehirdeki doktor asist verdi mamaya karıştırıyorum bugün kundoktor kesinlikle vermiyorsun dedi bu balgam söktürücü bebeğin balgam boğazına gelir atamaz Allah korusun dedi 1 yaşından önce bu tür ilavlar verilmez dedi şükür bizimkide iyi
Sizede antibiyotik verdi mi? Kullanmakta istemiyorum daha bir ay olmadı memesi süt dolup iltihap olduğu için antibiyotik kullandık. Şimdide kullansak iyice bağışıklığı düşecek.

Sütüm galiba yetmiyor ya ondan huysuz..
Ben bi ara kafama göre mamayı azalttım çocuk gece 40dk uyuyordu sadece meme verdim. Meğer demekki açmış, 😪
Yatmadan mama veriyorum şimdi yine tutuyor biraz
Doktorun bana dediği karnı tok bebek 2 saat kesintisiz uyur ama yatım saate uyanan uykuya dalaman çocuk aç dedi benimki memede uyuyor yatiriyorum 20 dakika sonra uyanıyor bidaha emiyor yine aynı oluyordu ama mama takviyesine başlayınca uyuma süresi uzadı çok şükür

Doktorun bana dediği karnı tok bebek 2 saat kesintisiz uyur ama yatım saate uyanan uykuya dalaman çocuk aç dedi benimki memede uyuyor yatiriyorum 20 dakika sonra uyanıyor bidaha emiyor yine aynı oluyordu ama mama takviyesine başlayınca uyuma süresi uzadı çok şükür
Benim salaklığıma işte yaa..
Ne kafana göre kesiyorsun sanki oluk oluk sütüm var da..
Veriyorum şimdi meme. Sonrasi çocuk rahatladı ya

Benim salaklığıma işte yaa..
Ne kafana göre kesiyorsun sanki oluk oluk sütüm var da..
Veriyorum şimdi meme. Sonrasi çocuk rahatladı ya
Canim deme öyle biz anne sütü alsın istiyoruz ben ilk doğum yaptım erken doğumdan benim bebek emdi emdi uyudu emdi emdi uyudu meğerse sarılık olmuş süt yokmuş beslenmemis sonra yenidogan hemşiresi dedi 75 cc ile doğuyor her öğün ben şok oldum neyse geldik eve emiyor annem. Tutturdu mama verme mama verme 1 ağ yanımda kaldı bir verdim mamayi bir vermedim gaza geldim bebek doğuyor memede diye benimki 15 gün boyunca hiç kg almamış bor geldim eve actim ağzımı yumdum gözümü karışmayın diye annem dut yemiş bülbül sonra bebek emiyordu bur baktim bizimki mama yapipi geliyor o zman kan falan da vermiştik doktor değerler düşük gelirse hastaneye alırız demişti bunu duyunca iyice tutuştu şimdi hiç bisi diyemiyor zaten ankarayq da döndü

Bugün kuaföre gittim kaşlarımı aldırdım,ağda yaptırdım o kadar iyi geldi ki 😍 kuş gibi oldum
Bende kendim yaptım bunları nevresimleri de değiştirdim kırk banyomu da yaptım aynen öyle enerji geldi smdi bebeğim uyuyorken az bende uyucam ohh miss 😍😍🙏🏻😄🤭 yavrumun banyosunu da yaptırdık ne ara bu kadar zaman geçti acayip duygu doluyum şu an 🥲🥲🧜🏻‍♀️🙏🏻😍♥️

Bende kendim yaptım bunları nevresimleri de değiştirdim kırk banyomu da yaptım aynen öyle enerji geldi smdi bebeğim uyuyorken az bende uyucam ohh miss 😍😍🙏🏻😄🤭 yavrumun banyosunu da yaptırdık ne ara bu kadar zaman geçti acayip duygu doluyum şu an 🥲🥲🧜🏻‍♀️🙏🏻😍♥️
Ohhh temiz nevresimde mükemmel ne güzel böyle hissetmemiz

Bugün kuaföre gittim kaşlarımı aldırdım,ağda yaptırdım o kadar iyi geldi ki 😍 kuş gibi oldum
O ne, kim, ne işe yarar, yenir mi içilir mi? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️Ben 1 senedir kuaför yüzü görmedim, nasıl bişey unutmuşum 🙈🙈 bulunduğum yere yeni geldik ve yakında göremedim, bölgeyide bilmediğim için ve hamile olunca kendim hallettim hep..
Ama artık bende o rahatlıktan istiyorum 💃💃

X