2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben sormuştum ıslak pamukla temizleyebilirsin demişti doktorumuz. Çok da uyarmamaya çalışarak ılık suya bandırılmış pamukla temizliyorum arada.

Hiç ağzımda tutamıyorum ki dertleşip konuşasım geliyor hep 1 aylık fotosu çekecektim bende hiç cekemedim halim mecalim yok bitik haldeyim
Bende öyleyim kendimi tutamıyorum sonra da pişman oluyorum herkes köstek olma peşinde.

Kızlar 40 çıktığında ne yapmak gerekiyor ya sadece normal yıkayabildim başka birşey yapamadım kendimi yetersiz hissediyorum şuanda

Bugün o kadar gazi vardı ki sabahtan beri ağla ağla rahat aralıksız 2-3 saat ağlamıştır. O agladı ben ağladım. O kadar kötü geçiyor ki günüm normal mi ? Bir yerine bişey mi oldu dedim o kadar çok bağırdı

Kızlar iştahsız ve ateşi var normal mi kıpkırmızı çocuk ya sıcak bi de baya ilk ay aşısı yapar mı

Kızlar iştahsız ve ateşi var normal mi kıpkırmızı çocuk ya sıcak bi de baya ilk ay aşısı yapar mı
Ateşi kaç ve nerden ölçüyorsunuz bizde o gece huzursuzduk kafası bana sıcak geliyordu her öptüğümde ve vücudu da sıcaktı hepatitler ateş yapmıyor aslında ama bizde de öyle bi etki vermişti sanki

Kızlar 40 çıktığında ne yapmak gerekiyor ya sadece normal yıkayabildim başka birşey yapamadım kendimi yetersiz hissediyorum şuanda
Hiç oyle düşünme, 40 banyosu zaten dinde yeri olmayanı bir gelenek.
Bizde esimle yaptik kuzum, suya kirk taş koyup ihlas suresi okuduk o suyla banyo yaptık önce oğlum sonra ben..
Oyle daha detaylı bende bısey yapmadım..
Sen guzelce duani oku yavruna bakarak..
Hepsi hayırlı evlat olsun inşallah

Normal. Ama gereksiz şov yapıyorlar
İlk doğduğu gün de oldular aynı aşıyı ama benimki de yaptı mıymıylık.
İkinci ay aşıları sorunlu geçecek bunda çok dertlenme.
Uf bende 2 ay asisindan tırsıyorum...
Hepatit b hastanede olduklarım aşı, ikincide bısey hissetmedik şükür..
Ama 2. Ay aşısi beni korkutuyor

Kulaktan 38.4 çıktı çay kaşığı Calpol verdim şimdi doktor ateşi olursa ver demişti

Tekrar gitme oraya bence.
Bizimkide silikonsuz almıyor ve çocuk kıpkırmızı oluyor ağlıyor sinirleniyor deniyorum ama ucum dümdüz alamıyor.. Hicde onu kendime dert edip canımı sıkmıyorum..
Mama da veriyorum..
Herkes de bi can sıkma peşinde yaa....

Oy kuzum ya..
Bizde farklı değiliz hatta suan çay yapmıştım esim uyuyakaldı tek içiyorum..
Oğlumu uyuttum.bide ramazan uykusuz kalmasın diyr bende dun salonda yattim..
Ama bebişlerden biraz buyusun daha iyi olacağız
Hele dediklerimizi anlasınlar, gülsünler, oyuncaklarla oynasınlar

Ayyy neee 17 nisana gün verdi bir sonraki aşıyı
Ne olcak o gün

Ateş, anlamsız ağlama krizleri, ağlamalar vs. 1-2 gün huysuz olacaklar.

Uf bende 2 ay asisindan tırsıyorum...
Hepatit b hastanede olduklarım aşı, ikincide bısey hissetmedik şükür..
Ama 2. Ay aşısi beni korkutuyor

Rota aşısını 2-4'te değil de 3-5'te yaptıracağım bu sebeple ben. 2. Ay aşılarına ishal de eklemek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…