2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizde mavi molfix ile başladık 1 numara, bebis ilk doğunca 2900 kg du buyuk geldi,. Sizma Vs yapmadı bizde..
Baby turco daha küçük kalıbı diye bi paket aldim tam oluyor kalıbı ama molfixe göre ince bir bez. Bitmek üzere.
Mavi molfix ile devam edeceğim

Bende açım
Sabah Bi parça ekmek attım agzima, sonra bebis uyurken hemen peynir ekmek yedim..
Bazi günler yumurta vs yapıyorum sa bazi zamanlar durmuyor asla. Ac kalmamak için yiyorum..
Bir de elma, bir muz ile akşam ettik

Teşekkür ederim

Kızlar gaz ve kusmadan kurtulamıyoruz asla bugün o ağladı ben ağladım gerçekten Allah büyük sağlık sorunu vermesin ama çok zor tüm gün 1-2 saat anca uyudu en az 5-6 kere kustu ve sürekli gazdan ağladı sma comfort aldım bugün mama olarak, süt için de kendim kimyon rezene içiyorum ama yok çocuk sanki içinde gaz üretiyor hem üstten hem alttan çıkarttırmaya çalışıyorum ama devamı var sürekli oluyor ne yapacağız böyle

Bebegim 1 aylık oldu yetememe duygusu var sanki biseyleri dogru yapmiyormusum gibi hissediyorum. Bu duygular yalnizken yokluyor genelde aksamustü gibi. Sizde de var mi
Olmaz mı hem de her gün. Sanki en çok benim bebeğim ağlıyor en çok benimki huzursuz en bakamayan benmişim gibi geliyor halbuki burda okuyunca bile yalnız olmadığımızı görüyoruz. Lohusalık ne fena bir şeymiş ya ama bu yetememe hissi hep bizimle olacak bence ki annelik böyle bir şey derler zaten. Bir yanımız hep endişeli olacak onlar için

Bebegim 1 aylık oldu yetememe duygusu var sanki biseyleri dogru yapmiyormusum gibi hissediyorum. Bu duygular yalnizken yokluyor genelde aksamustü gibi. Sizde de var mi
Özellikle akşam olunca öyle bi ağırlık geliyor ki çok çaresiz güçsüz yetersiz hissediyorum anneee diye ağlayasım geliyor

Fazla besleniyor olabilir mi? Fazla beslenince de böyle oluyor

Sütü etkilemiyor mu peki

Sütün bu süreçten asla benim kadar etkilendiğini düşünmüyorum ahsjahs

Can sıkıcı biliyorum ama düz normal bebek hareketleri bunlar.
Bugün biz de öyleydik, zaten kusmaya bir kez başladı mı devamı geliyor... Yarın da başka bir arkadaşımız böyle olacak. Geçecek bir yerde.

Kızlar selam, ben goon 1 2 kullandım bitirdim gayet memnunum onu da düşünebilirsiniz bez olarak eşim Molfix 3 numara almış bebiş 4500 kilo o da iyi geldi bilginiz olsun.

Bebek huzursuzluklari bende de var. Çaresini bulamadım ama o uyuyunca bende uyudum uyku bana süt yapıyor dinlenmek iyi geliyor. Bol su bide incir,tahin, hurma, hoşaf, smdi kimyonu denicem. Gaz ve bağırsak için biogaia ve nurse Harvey verdi Dr onları denicem.

Bugün bebeğim gözünden uyku akmasına rağmen uyumadı ing şarkılar açıp elini kolunu bacağını hareket ettirip onu yordum sonra pispislayarsk uyutmak istedim yine meme istedi 1 iki çekti uyudu, bugün uzun zman sonra ilk defa mama verdim uyudu şükür,

Leke seklinxe kkanamalar bende de devam ediyor 1 aylık olduk bugün.

Kızlar bir aylık kontrolümüzde oğlum 1100 gram almış. Doktor 600-700 bile yeterli dedi. Ben de o yüzden anne sütüne yöneliyorum. Ağladıkça acıktıkça emzircem normslde yapılması ferektiği gibi ama sarılıktan korkup mamayı veriyodum her öğünden sonra. 10.30 dan beri iki kez mama verdim daha 60 cc 60 cc bizim için bir rekor. Doymasa ağlar heralde değil mi ağlayınca direkt meme veriyorum zaten

Ya bebeğin sürekli midesi bulanıyor öğürüyor mamayı mı değiştirsem Hipp combiotic kullanıyoruz ne alayım sizce

Kızlar bide süt işi beyin işi rahat olun süt konusunda ve beyninizi kandirin bnm sütüm var deyin kendinize sütüm bitti deyip kabule geçmeyin her yolu deneyin artık olmuyorsa bitti dersiniz. Biraz huzur biraz rahatlık istiyo süt konusu öncelikle. Hani bebeği sakinleştirirken siz de sakın olun bebek hissediyor diyolar ya onun gibi düşünün.

Süt için uyku dinlenmek ve bol su içmek bnm yaptığım bide beynen rahat olmak bnm sütüm var demek, bebek uyuduğu ve memelerim dolduğu zaman beklemiyorum hemen sağıyorum o da çoğaltır.

Bide dün grupta alkolsüz bira demişsiniz onu aldirdim dün bugün içtim o da çok güzel ise yaradı.

Smdi gaz için kimyon içmeyi denicem

Doymasa ağlar mümkün değil durduramazsın, memede emip sakinliyorsa doyuyordur merak etme
Malt içeceği bir tek bende mi işe yaramadı bugün denedim ilk kez

Selam kızlar, afedersiniz ama asla büyük tuvalete çıkamıyorum, böyle problem yaşayıp çözebilen oldu mu?

Fazla besleniyor olabilir mi? Fazla beslenince de böyle oluyor
Ya olabilir sanırım çünkü kusuyor kusunca acıkıyor diye düşünüyorum çünkü aranıyor yani ve aynı zamanda gazdan dolayı da devamlı arandığı için veriyorum ben de. Ne yapacağımı şaşırıyorum döngüye giriyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…