2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar 3 gündür sağlık ocağından verilen d vitaminini veriyoruz. İnanılmaz gazı var uyanık olduğu her an ağlıyor. Gece asla uyumuyor. Gündüzleri memede uyuya kaldı kaldı yoksa kıpkırmızı oluyor ağlamaktan. Acaba D vitamini mi bunu yapıyor? Ne dersiniz
Sağlık ocağından verilen yerine bha içermeyen bir ürün alabilirsiniz. Ben Ocean 400 ıu kullanıyorum bebeğime 3damla

@dmlcm ve Murphyy Murphyy kaka renginiz nedir sadece anne sütü alıyorlar
B Buffalosos ve mrs007 mrs007 kaka renginiz nedir anne sütüyle karışık mama alıyorlar değişiyor mu acaba merak ettim
bizimki karışık mama ve anne sütü alıyor hardal rengi taneli
Anne sütünden daha fazla mama veriyorum ama yine de hardal ve pütürlü benim bebişin kakası da

Kızlar bebeğinin bacaklarında eğrilik olan var mı? Doktor d vitamini verdi bugün
Ben başta ocean 400 lük kullandım sprey formu daha kolay olur diye ilk gün çok korkunçtu gece hiç uyumadı ağladı durdu ıkındı gazı var ama yoktu. 4 5 gün ara verdim. Doktorumuz pedia d yazmıştı 3 damla günde şimdi sabahları çay kaşığıyla onu veriyorum bi sıkıntımız çok şükür diyeyim.

Ben başta ocean 400 lük kullandım sprey formu daha kolay olur diye ilk gün çok korkunçtu gece hiç uyumadı ağladı durdu ıkındı gazı var ama yoktu. 4 5 gün ara verdim. Doktorumuz pedia d yazmıştı 3 damla günde şimdi sabahları çay kaşığıyla onu veriyorum bi sıkıntımız çok şükür diyeyim.
Sizin bebekte de mi bacaklarda eğrilik var?

Ne kadar mama veriyosunuz. Ben bug0n azaltmaya başladım süt arttırma programından dolayı aklım gidiyo doymuyor diye ya
Nasıl geçiyor süt artırma, faydalı mı?
Benim hiç belli olmuyor bazı öğünler sadece anne sütü, çok acıktığında memeyi almıyor mama veriyorum. Bazen de biraz emdikten sonra mama. En fazla 120 verdim zaten yenidoğan uzmanı da 120 ver demişti

Anneler aranızda bakıcı yardımcı bir kadınla anlaşan var mı? Ücretler ve şartlar neler bilgisi olan var mı?

Bizde onu kullanıyoruz bende bir sıkıntı yaşamadım

@dmlcm ve Murphyy Murphyy kaka renginiz nedir sadece anne sütü alıyorlar
B Buffalosos ve mrs007 mrs007 kaka renginiz nedir anne sütüyle karışık mama alıyorlar değişiyor mu acaba merak ettim
bizimki karışık mama ve anne sütü alıyor hardal rengi taneli
Evet hardal sarı pütürlü hem anne sütü hem mama yiyor doktor her şey yolunda normal dedi bugün

Nasıl geçiyor süt artırma, faydalı mı?
Benim hiç belli olmuyor bazı öğünler sadece anne sütü, çok acıktığında memeyi almıyor mama veriyorum. Bazen de biraz emdikten sonra mama. En fazla 120 verdim zaten yenidoğan uzmanı da 120 ver demişti
Daha anlayamadım daha bugün azaltmaya başladık. Bebeden önce ben pes etmrzsem iyi 😅

X