2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bisey dicem ne zaman uyku yoluna girecek gece 2 saatte bir uyanıyor pert haldeyim gece uykusu ne zaman başlar 20 günlük su an bitik durumdayım devamlı ağlıyorum hala uykusuzluktan
Söyle gece uyusa 5-6 saat rahat edicem of of
Benim 2 arkadaşım yazın doğum yaptılar. İkisinin de bebeği 3. aydan itibaren gece 9-10 da uyuyup sabah 6-7 ye kadar uyuyolarmış aralıksız. Ama bebişten bebişe değişiklik gösteriyordur herhalde.

Benim 2 arkadaşım yazın doğum yaptılar. İkisinin de bebeği 3. aydan itibaren gece 9-10 da uyuyup sabah 6-7 ye kadar uyuyolarmış aralıksız. Ama bebişten bebişe değişiklik gösteriyordur herhalde.
Sadece anne sütü mü alıyorlar, mama da veriyorlar mı?

Kızlar kusma bizde de var dün kontrolü vardı kızımın doktorun söylediği şey şu zeytin kadar midesi ya anında çiş olarak çıkaracak ya da kusacak fazlasını dedi çok normal gayet kusmasinin sağlıklı olduğunu söyledi ben besledikten sonra yatırmiyorum göğsümde tutuyorum dik şekilde bir 10 dk kadar işe yarıyor

Bugün bi doktora yazdık o da hametan alın yoksa geçmez kızarıklık demiş onu aldım denicem uyanınca
Desitin diye bir krem var mor olanı çok iyi hametan iyi gelmezse bir de bunu deneyin, bir de ıslak mendil kullanmayın temizledikten sonra pamukla muhakkak kurulayın bir de siz asitli gıdalardan uzak durun inşallah geçer

Ben çeşmeden akan sıcak suyla yapıyorum illa kaynatmak mı lazım bilgisi olan var mı? Banyo suyunu kaynatmıyrıuz diye o mantıkla yaptım ama
Ben basmalı boş şampuan şişesine kaynamış soğumuş su koydum. Onunla yapıyorum. Hiçbir şey yoksa küçük cam kavanoza da kaynamış soğumuş su koyabilirsiniz ama bana pek temiz gelmedi pamukları tek tek batırdıktan sonra aynı suyu kullanmak her ne kadar pamuk temiz olsa da. Ben banyoyu normal çeşme suyuyla yaptırıyorum ama direkt poposuna gün içinde çok fazla kez sürdüğüm için kaynamış su içimi daha rahatlatıyor

Süt artırmak için bugün bundan aldım her gün bir bardak içiliyor vanilyalı süt gibi tadı çok güzel eğer artma olursa yazayım bakalım inşallah artar her sağımda toplam 30cc çıkıyor iki saatte bir benden :/
Günde kaç kez sağıyorsunuz hep sağıp mı veriyorsunuz

X