2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Selam kızlar çok zamandır yoktum. Doğumdan sonra hiç girmek istemedim . Çarşamba günü doğum gerçekleşti şükür. Ama ameliyat zor geçti yani sakinleştirici yaptılar , doğum çıkışı ağladım falan 😕 yaralarım da ilk sezaryene göre daha geç iyileşiyor . Hala ağrım var ve hala düzgün yürüyemiyorum . Antibiyotik ve kan sulandırıcı verdi doktorum 1 hafta .
Meme uçlarım yara olmasın diye çok uğraşıyorum ama acıyor . Nerde yanlış yapıyorum da acıyor anlamadım . Durumlar böyle 😐
Geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldun toparlanabildin mi

İyi geceler kızlar
Ben mart annelerinden 36 haftalığım temizlik yaptım mutfak dolapları temizledim çok yoruldum bebeğimi hissetmedim yoğunluktan akşam 8 gibi yemek yedim bi kıpraşır gibi oldu daha da yok sağa dönüyorum sağda sola dönüyorum solda oluyor acaba çok yorgunluktan uyuyormudur 😭 Allah korusun bişe olmasından korkuyorum sizler tecrübelisiniz bişe söyleyin

İyi geceler kızlar
Ben mart annelerinden 36 haftalığım temizlik yaptım mutfak dolapları temizledim çok yoruldum bebeğimi hissetmedim yoğunluktan akşam 8 gibi yemek yedim bi kıpraşır gibi oldu daha da yok sağa dönüyorum sağda sola dönüyorum solda oluyor acaba çok yorgunluktan uyuyormudur 😭 Allah korusun bişe olmasından korkuyorum sizler tecrübelisiniz bişe söyleyin
Merhaba uyuyor olabilir ancak hareketlerde azalma varsa hastaneye giderseniz nst bağlayıp bakarlar.Pimpirik olmakta biraz da fayda görüyorum ben açıkçası.En azından stres endişeniz gider 🙏🏻

Kızlar oğlum çok ağlıyor tam 2 saatir ağladı gazı da yok memeyi de emiyor geri bırakıyor dolaştırınca susuyor kucakta susuyor yerine koyunca başlıyor geri 😭 bir yeri mi ağrıyor anlamadım çok moralim bozuk

Merhaba biz de dünyaya geldik. Gebeliğim ikizdi ama 22. Haftada birini kaybetmiştik ama 22 haftalık olanda içeride kslıyordu doğuma kadar. Çok zorlu süreçlerden geçtik bebiş için.simdi de
38+0 da normalndogumla 3280 gram 50 cm olarak dunyaya geldi. Can bebek oldu adi.. 17.02.2023 de 22:31 de dogdu.
Gözünüz aydın ölü bebek nasıl icerde kaldı zarar vermedimi

Of kızlar çok korktum bebişi emzirdim 25 dk falan gaz denedim çıkmadı sonra yatırdım bi baktım burnundan kusuyor beyaz beyaz çok kötüydü
Ben emzirirkende yaşadım aynı şeyi daha yatağına almamıştım bile emzirmeye devam ediyordum fazla yemişte olabilir bilmiyorlar emme refleksi ile sürekli emiyorlar 🤦🏻‍♀️

Selam kızlar bi haftadır yokum mesajlara da bskamadım doğum yapmış olan herkesin gözü aydın Allah büyütme kolaylığı versin sağlıklı uzun ömürleri olsun bebişlerimizin,doğum yapacak olanları da Allah sağlıkla kavuştursun inşallah 🤲🏻 ben vajinal doğum yapıp epizyosu olanlara sormak istiyorum dikiş acılarınız ne zaman geçti arkadaşlar dikişler ne zaman düşmeye başladı acaba

Kızlar bu arada bebişimin 2 günlükkenki kilo kaybı sınırda çıktı kan değerleri bariz bir şekilde beslenemediğini gösteriyordu üstelik ben her şey yolunda gidiyor sanarken. Mememi emiyordu gayet mememi sıkınca süt de çıkıyordu yeterince var sanıyordum ama yokmuş acilen takviye yapman gerek dedi doktor,hemen mama aldım ,bestlak damla aldım,solgar brewers yeast aldım o sırada da mememi sağmaya başladım 5 ml 10 ml demeden uğraştım durdum şimdi çok şükür emzirme sonrası sağdığım sütü veriyorum mama yerine. Günde 3 öğün yemek yiyorum aralarda mutlaka hurma,karışık komposto,incir vs tüketiyorum ağzım nerdeyse hiç boş durmuyor ben bu şekilde artırmaya başladım sütümü faydası olur inşallah sizlere de 🫶🏻

X