2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hepinize iyi akşamlar.
Dün gece çok kötü bir olay yaşadık maalesef.
Sütümün fazla olması ve tazyikli gelmesi sonucu bebeğim boğulma tehlikesi atlattı.
10 dakika boyunca bebeğimin geri dönmesi uğraştık.
Ambulans geldiğinde bebeğim yeni yeni kendine geliyordu.
Çok şükür hayatta..
Rabbim evladımızı bize bağışladı..
O zaman diliminde canımdan can ömrümden ömür gitti.
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın.
Onların acısını bize göstermesin yaşatmasın.
Bizim başımıza gelmez deyip ihmal ettiğimiz ilk yardımın nasıl yapıldığını öğrenin.Sizde ihmal etmeyin..
Sinirlerim çok bozuk maalesef sürekli ağlıyorum yeni yeni kendime geliyorum desem yeridir.
Bana da dua edin.
Bir süre siteye giremeyeceğim.
Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın Allah'a emanet olun.
Cok geçmiş olsun ya, Rabbim korusun yavrularımızı ❤️🤲

Kızlar gaz için havluyu mutlaka deneyin..

Simdi eşim mikrodalga da ısıttı havluyu ılık olacak bebişin altina koyduk, zıbın vs üzerinde, 10 dk falan durdu resmen pirrtt pirttt birden kaka yaptı ama baya güçlük bir pirt öyle diyim. Suan baya huzurlu masallah havlunun uzerinde bakınıyor 😍😍😍
Insallah sizede de ise yarar ❤️❤️

Sütümün fazla olması ve tazyikli gelmesi sonucu bebeğim boğulma tehlikesi atlattı.
Çok şükür hayatta..
Bizim başımıza gelmez deyip ihmal ettiğimiz ilk yardımın nasıl yapıldığını öğrenin.Sizde ihmal etmeyin..
Sinirlerim çok bozuk maalesef sürekli ağlıyorum yeni yeni kendime geliyorum desem yeridir.
Bana da dua edin.
Tüylerim diken diken oldu çok geçmiş olsun canım

E

Kanaması enfeksiyon falan olmuş olabilir mi?
Yok normal bir süreç ama uzarsa akıntı şiddetlenirse enfektif görüntü olursa doktorunuza başvurabilirsiniz
Yarın başlıyorum bakalım işe yarıcak mı ben de meraktayım
Ben de aynı kişiye yazmışım instadan. Benim bebeğim de iyice mamaya alıştı memeden az gelince sinirleniyor emmiyor. Ben de zamsn ilerlemeden başlamak istiyorum

Kizlar, bana dua edebilir misiniz? 41+3 oldu hala doguramadim, ya yeri cok rahat ya da doğmak istemiyor 😅 yarin balon takilacak, ertesi gune kadar kalacak, dogum baslamazsa prostoglandin hapi koyulacak bir sonraki gune. Cok sabirsizim, bebegim saglikli ama artik kucagima almak istiyorum. Dualarinizi eksik etmeyin lütfen 🙏🏻

Kizlar, bana dua edebilir misiniz? 41+3 oldu hala doguramadim, ya yeri cok rahat ya da doğmak istemiyor 😅 yarin balon takilacak, ertesi gune kadar kalacak, dogum baslamazsa prostoglandin hapi koyulacak bir sonraki gune. Cok sabirsizim, bebegim saglikli ama artik kucagima almak istiyorum. Dualarinizi eksik etmeyin lütfen 🙏🏻
Açılmanız var mı peki

Rabbim yardımcın olsun inşallah canım 🤲❤️ saglikla hayırla gelsin

Çok şükür hayatta..
Bana da dua edin.
Geçmiş olsun Allah esirgemiş. Kendinize çok yüklenmeyin bebeğinizde hisseder stresinizi hepimizin başına gelebilir Allah korusun
Çok geçmiş olsun canım diğerleri kaç yaşında
Teşekkür ederim kızlarım 2 ve 5 yaşında
Benimkinde de oluyor maalesef. Gaz çıkarmanın kesin yolu yok mu ya yarısında çıkarabşliyorsam yarısında yapamıyorum. Sonra hır hır diye boğazında gazla uyumaya çalışıp kusuyor garibim
Bebişi omza alıp parmaklarınızı açarak parmak uçları ile tüm sırta aşağıdan tukarı doğru pıt pıt yapın yada elinizi konkav yapıp sırtın ortasından yine aşağıdan yukarı doğru pat pat vurun bu iki hareketle çok kolay çıkıyor. Hemen çıkmazsa bikaç dk yatırıp kaldırın tekrar deneyin

Bende gazıı çıkartamayıp uyutmuştum ondan oldu yüksek ihtimalle korkunçtu
Benimki biberonla süt içerken oldu burnundan çıkmasına rağmen içmeye devam etmiş dolmuş burnu bir damla grlince farkettimters çevirince bi d0nya süt boşaldı. Allah korusun bebelerimizi

X