2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tarif nedir biz de deneyelim

Kızlar hep bebeklerden konuşuyoruz da benim de henüz sıkıntılarım tam bitmedi sizlerde de var mı merak ediyorum hala tuvalete çıkarken ağrı hissediyorum

Silikon ucu bırakmaya çalışan annelerim merhabalar ben bugün sağlık ocağına gittiğimde silikonla alakalı bir şey söylemediler ama memeyi tam boşaltmam gerektiğini söylediler onun dışında yavaş yavaş alıştırabilirsin dediler ben de YouTube'dan izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla silikonun ucunu aşama aşama kesmeyi deneyeceğim bir tanesinin ucunu kestim akışı da gayet hızlandı çocuğun ağzı bir anda süt doldu normal meme emiyormuş gibi daha sonra meme ucumda çıkınca uçsuz vermeye başladım aldı ve ben Şok oldum size de öneririm hatta şimdi silikonun ucunu nasıl kestiğimin resmini atacağım o deliklerden 2 adet kestim daha sonra o orta kısmını kesicem derken orayı böyle kademe kademe kesip yuvarlak yapacağım daha sonra zaten benim çıplak meme emmiş olacak inşallah
AdChoices
ADVERTISING​

Buradaki kimyon çemen tohumu rezeneli tarifi içiyorum

Kızlar hep bebeklerden konuşuyoruz da benim de henüz sıkıntılarım tam bitmedi sizlerde de var mı merak ediyorum hala tuvalete çıkarken ağrı hissediyorum
Tuvalette hemoroid dışında bir sorunum yok ona da doktor krem verdi kullanıyorum ama karnım cok hassas bir gün yüz üstü yattım pişman oldum sizinde öyle mi ya? Korkuyorum yüzüstü yatmaya ve dokununca bile acıyor karın bölgem.

Buradaki kimyon çemen tohumu rezeneli tarifi içiyorum

Tam tarifi yahut tarif mesajını paylaşabilir misiniz?

Bizimlede paylaşın tarifi lütfen

Coraspirinin şekerle alakası olduğunu sanmiyorum
Bende coraspirin kullanıyorum damarlarımda direnç vardı kan akımını kolaylaştırmak bebeğe giden kan akımını artırmak için kullanıyorum
Canım selam bebeğin doğdu mu erken doğum vs olmadı değil mi benimde direnç var damarlarda biraz korktum da

Çok sevindim canım işe yaramasına Şifa olsun insallah sana da bebisine de bende hazırladım bekliyorum hemen içmeye başlicam
Çok teşekkürler paylaştığın için hepimize şifa olsun
endoplazmikretikullum Matilda9
1 büyük kupa içme suyu
1er çay kaşığı kimyon çemen rezene tohumu
1 er tutam ısırgan ve ıhlamur
(çemen toh. Rezene ve tane kimyon 5 - 10 dk arası kaynatılır ocağın altı kapatılır ıhlamur ve ısırgan uzerine atilir 5dk demlenip icilir )

Sütünüzün yettiğini nasıl anlıyorsunuz benimde sütüm fena değil ama yetip yetmediğini anlamadığımdan her öğün mama takviye ediyorum
Kilo alımından ve günlük doldurduğu çişli bez miktarından 6,7 yi bulacak demişti doktorumuz normal anne sütünü bile kusuyor fazlasını mamayi denedim kustu öğürdü vermedim bir daha şimdide saat başı meme istiyor hanfendi

Silikon ucu bırakmaya çalışan annelerim merhabalar ben bugün sağlık ocağına gittiğimde silikonla alakalı bir şey söylemediler ama memeyi tam boşaltmam gerektiğini söylediler onun dışında yavaş yavaş alıştırabilirsin dediler ben de YouTube'dan izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla silikonun ucunu aşama aşama kesmeyi deneyeceğim bir tanesinin ucunu kestim akışı da gayet hızlandı çocuğun ağzı bir anda süt doldu normal meme emiyormuş gibi daha sonra meme ucumda çıkınca uçsuz vermeye başladım aldı ve ben Şok oldum size de öneririm hatta şimdi silikonun ucunu nasıl kestiğimin resmini atacağım o deliklerden 2 adet kestim daha sonra o orta kısmını kesicem derken orayı böyle kademe kademe kesip yuvarlak yapacağım daha sonra zaten benim çıplak meme emmiş olacak inşallah
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING​

Anneler sizlere de arada duygusal depresif bir ruh hali çöküyor mu? Böyle ağlayasım geliyor durduk yere. Bazen oğlumun yüzüne bakınca bile gözlerim doluyor.
Arada değil maalesef dibindeyim biraz emmesi düzene girse arası açılsa da dışarı çıkabilsek insan içine karisabilsek biraz açılacağiz da ne zaman meme isteyecek ne zaman altına yapacak bir düzenimiz yok daha

15. gün kilo ölçüldü mü nasıl çıktı?

Sarılık tehlikeli ama düşüşteyse korkma canım uzayabilir de fizyolojik sarılık olabilir oğlum da yaşadığım için bunda daha sakinim oğlumda 2 ay fizyolojik sarilikti zarar veren bir şey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…