2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Youtube dan video izledim biberonu bırakın diyor da yeri geldi mi 90 ml mama veriyorum. Allahım bu yolda güç kuvvet versin. Bana akıl veren hemşireyi de bildiği gibi yapsın. Çok sinirliyim
Bende aynı senin gibiyim canım ama bak çok şükür ucum ciktintan sonra çocuğu bı tik basindan tutup yerleştirir aliyo artik inşallah zorlamiuroum ama, dediğim iki iki dikey çizgi gibi kesince oluyo ben biraz daha aldım ortalarindan yavaş yavaş acicam ucunu dediğim gibi, ama tek tesellim çocuğum kendi memeden kendi sütünü içiyor. Stres yapma en önemlisi o sağlık olsun de ama yine de denemeye devam et

Sütünüzün yettiğini nasıl anlıyorsunuz benimde sütüm fena değil ama yetip yetmediğini anlamadığımdan her öğün mama takviye ediyorum
Devamlı aranıyor yetmiyor her memeden sonra mama veriyorum o yüzden yaklaşık 30 -45 cc anne sütü üstüne 60 cc mama içiyor genelde

Kokun yeter canım kendini paralıyorsun annelik yalnızca iyi anneler için çok zordur demişler senin bir kokun bakışın yeter ona suan bu kadar hırpalama kendini elbette yetiyorsun bir çok çocuk ne şartlarda büyüyor bizimkiler şükürler olsun çok şanslı sıcacık evlerinde anne kokusuyla büyüyorlar suan

Devamlı aranıyor yetmiyor her memeden sonra mama veriyorum o yüzden yaklaşık 30 -45 cc anne sütü üstüne 60 cc mama içiyor genelde
Teorik olarak yapmam gerekenleri yapıyorum hala sütüm yetmiyor bazen memem bomboş oluyor üzülüyorum. Siz hep sağıp mı veriyorsunuz

Teorik olarak yapmam gerekenleri yapıyorum hala sütüm yetmiyor bazen memem bomboş oluyor üzülüyorum. Siz hep sağıp mı veriyorsunuz
Bazen sağıyorum bazen emziriyorum çok karışık ben de çoğunlukla sağım yapıyorum o uyurken yoksa canım acıyor kaşınıp şişiyor

Doktorunuz mu söyledi her öğün sonrası siz mi veriyorsunuz canım doyup duymadığını ben bir türlü anlayamıyorum çok güzel emiyor ama doymuyor sanırım

Doktorunuz mu söyledi her öğün sonrası siz mi veriyorsunuz canım doyup duymadığını ben bir türlü anlayamıyorum çok güzel emiyor ama doymuyor sanırım
Yediği kadar yesin kurallı gitme dedi sarılık başlangıcı vardı çünkü bol bol yesin doyunca bırakır dedi ben de verdikçe veriyorum gözleri sarıydı bembeyaz oldu şükür çok yediriyorum çünkü doyunca diliyle itiyor ama çok sık acıkıyor
Alıyorsa yiyorsa verin bence

Arkadaşlar henüz 6 günlüğüz ve kakamkz bu şekilde sümüksü bir yapıda geldi sizce normal mi sizinkiler de sorun var mı? Pütürlü yapı diye okumuştum ama

Eklentiler

• IMG_4781.jpeg
    84,1 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…