2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde bebeğim aşırı gazlı beslenme sonrası gaz çıkarınca uyanıyor ve tekrar uyutmam gerekiyor tek uyuduğu yerde meme. Başka hiç bir yolla uyumuyor. Gaz çıkarmadan yatırınca da aşırı sancı çekiyor ıkınıyor ne yapacağımı şaşırdım

Ben yine mesajı yarım bırakmışım silmeyi de unutmuşum Kızlar alt değiştirirken bebeğim kıyameti koparıyor nefesi kesiliyor o kadar ağlıyor ki bende ağlıyorum.Eşim , annem ve bana alt değiştirme diyince fenalık basıyor.Bir de yeni değiştirilmiş beze yaptıysa yandık diyoruz.Komşular kapıya dayanacak Doktor soyulmaktan hoşlanmadığını söyledi beyefendinin.Hastanede adı soyulmaktan hoşlanmayan bebeğe çıktı Pipisini görmeye de meraklı değiliz ama hdhdhdh bunun banyosu var bir de yarın hepimiz heyecanla neler olacak bekliyoruz bakalım Tecrübeli ve tecrübesiz anneler var mı aranızda aynı durumu yaşayan var mı tavsiyeleriniz ?

Fotoğraf var mı görmüyorum inşallah işe yarar ya ben de deniyim

Bizde aynıyız, emerken uyuyo gazçıkarırken uyanıyor ağlıyor. Emerek direk yatirsan 10dk sonra Kıvranıyor..
Vallahi böyle bi döngü..
Bu gece uyumadan ılık havlu uygulamayı düşünüyorum karin bölgesine

Yüz üstü asla yatamam valla yan yatarken bile yeni yeni kendime geliyorum hemoroid ben de de var ama onun gibi bir ağrı değil

Aynı bizimde böyle siz bi çözüm bulursanız yazın lütfen bende bulursam yazarım

Ilık havlu denedim ben o da ise yaramadı bizde siz bi çözüm bulursanız yazın lütfen bende bulursam yazarım

Canım bı tanesinin ucunu kestim 4 delik var ya ikisini birleştirdim uzun çizgi gibi oldu yarın yada bir gün 4 unu birleştirip yuvarlak yapicam.sonra daha derin bir oyuntu yapcam.

Fotoğraf çektim ama siteye yükleyemiyorum
Fotoğraf var mı görmüyorum inşallah işe yarar ya ben de deniyim

Youtube dan video izledim biberonu bırakın diyor da yeri geldi mi 90 ml mama veriyorum. Allahım bu yolda güç kuvvet versin. Bana akıl veren hemşireyi de bildiği gibi yapsın. Çok sinirliyim

Bizde aynı durumdayız ne yapacağımızı bilmiyorum yarın probiyorık takviyesi alacağım gaz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…