2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Murphyy bi de sizinle aynıyız biz kaç kilo aldınız bebeğiniz bu süreçte benimki minik doğduğu için acaba kilo alımı nasıl diye merak ettim

Sütünüzün yettiğini nasıl anlıyorsunuz benimde sütüm fena değil ama yetip yetmediğini anlamadığımdan her öğün mama takviye ediyorum
Çişli ve kakalı bezlerden anlıyorum. Emzirirken kendisi doyunca bırakıyor ve emerken ağzının kenarlarından süt akıyor birde sağım yaptığım için çıkan miktarı görüyorum

Anladım teşekkürler benimde aslında durum aynı acaba bende mamayı bıraksam mı diye düşünmeye başladım şu an

Doktora gittiniz mi son durumunuz nedir
Merhaba dün gittik doktorumuz masaj yaptı bir süre kakasını kısa sürede yapacağını söyledi öyle de oldu gece kakamızı yaptık sonunda.Lavman ya da fitil uygulamayı tercih etmediğini belirtti bebegin kendi bünyesini bozmak istemediğini belirtti.Alıskanlık oluyormuş vücutta sanırım bu şekilde müdahale etmek

Nasıl bir masaj yaptı ne kadar süre

Doğurmayan kimler kaldıııı bebiş konularına geçtik bile nasıl hızlı geçmiş zaman gözler dolu dolu bende

Sadece 3 saat uyudum sabah biraz uyurum dedim sağolsun bu saate kadar kuş uykusu gibi 15 dakika 30 dakika uyuyup uyuyup uyanıyoruz

Doğurmayan kimler kaldıııı bebiş konularına geçtik bile nasıl hızlı geçmiş zaman gözler dolu dolu bende
Ayy hepimiz dogurduk galiba benim bebe 20 gunluk oldu bile ama çok gaz sorunumuz var hiç uyumuyorum yavrum gazdan emerken uyuya kalıyor yavrum gazı çıkmıyor bu yüzden neolur paylaşın memede uyuyan bebenin gazini nasıl çıkartıyorsunuz memede uyuyunca gazini çıkartıp tekrar yatırımcı uyumuyor tekrar meme istiyor tekrar gaz yine acıkıyor uyku döngü bitmiyor asla hiç uyumadı bugün yavrum kıvrana kıvrana gazdan ağladı nasıl gark yaptırıyorsun sizler paylaşın lütfen

Probiyotik damla verdi doktoru 6 damla onu veriyorum her gün karnı fokur fokur yavrumun bizde her beslenme sonrası gaz çıkarma seansı resmen uyurken bile karnından sesler geliyor

Anneler sizlere de arada duygusal depresif bir ruh hali çöküyor mu? Böyle ağlayasım geliyor durduk yere. Bazen oğlumun yüzüne bakınca bile gözlerim doluyor.
Ben ağlıyorum devamlı olmaz mı sendromun dibini gördüm demin yine salya sümük ağladım kalktım kahve yaptım ağlarken de

Probiyotik damla verdi doktoru 6 damla onu veriyorum her gün karnı fokur fokur yavrumun bizde her beslenme sonrası gaz çıkarma seansı resmen uyurken bile karnından sesler geliyor
Kullanıyorum periboyotik gaz damlası denedik ben kimyon içiyorum yine gaz sancısı sadece yüzükoyun yatıyor bende tehlikeli diye hemen sirt ustu çeviriyorum dalınca tekrar savcıdan uyanıyor ah şu gazlar bi gitse

Kullanıyorum periboyotik gaz damlası denedik ben kimyon içiyorum yine gaz sancısı sadece yüzükoyun yatıyor bende tehlikeli diye hemen sirt ustu çeviriyorum dalınca tekrar savcıdan uyanıyor ah şu gazlar bi gitse
Tam çözümü bulamadım ben de maalesef üzülüyorum bacakları çekip kıpkırmızı oluyor yavrum

Gazdan muzdarip anneler burda bir arkadaş aktar tarifi paylaşmıştı, onu yapıyorum dünden bu yana düzenli içiyorum günde 3 kere ondan mı bilmiyorum bugün çok daha iyiyiz ve süt de arttı ama o dinlendiğim içindir büyük ihtimal..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…