2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay bırakabildiniz mi silikon ucu ?
Ben bırakamadım aç oldugunu biliyorum veriyorum boş memeyi ama çok agliyo once biraz silikonla emmesine izin veriyorum 5 dk sonra falan silikonsuz vermeyi deniyorum almiyo agliyo kıyamıyorum bende aç oldugu için göğüs ucum da var halbuki en büyük pişmanlığım silikon uç kullanmak oldu. Napayım kendi sutumle beslensin de tek. Çene kaslark kuvvetlenene kadar vericem silikonu

Ay bırakabildiniz mi silikon ucu ?
Siz de durumlar nasıl, ucu yumuşak ya silikonun alıştı ona biberon da içmiş yoğun bakımda kalınca isim zor yani bnm canım.

Bide diyorum ya hiç sütüm olmasaydı hep mama vermek zorunda kalsaydım o daha kötü olurdu bnm için. Smdi en azından kendi sütümü silikonla da olsa iciyo

Kızlar bnde 70 le giridm doğuma şu an 60 kiloyum kendi kiloma 6 kilo kaldı daha 10 gunluguz verilir herhalde di mi, bide sağolsun annemler tatlı hoşaf yemek ekmek yeşillik ne varsa dayiyolar mecbur yiyorum. Zaten çok acıkıyorum da bide aşırı su iciyorum

Benim iyi geçiyor aslında sadece ne kadar yediğini içtiğini bilmek istiyorum kuvez geçmişi olunca yeniden sarılık olur aç kalır diye korkuyorum sadece, onun dışında kv yanımda iyi kadın ama herşeye atarlı giderli konuşur bilmişlik yapar ama iş de yapar dert değil bnm için. Bırakıp rahatça uyuyabiliyirum çok şükür ama aklım hep bebişte kalıyor mutluyum huzurluyum ama içim de hep böyle endişeli de sanırım annelik böyle bisey

Ben de bırakamıyorum. Kıyameti koparıyo. Takmıyım düyorum ama takıyorum da kafaya. Artık ben sizin gibi emsin de nasıl emerse rmsin diyorum .

Kızlar sezeryan sonrası kanamam kesildi gibi akıntım var sadece dün akşam bnde kan sulandırıcı iğneyi vurunamadim canım çok acıdı kasa mi geldi yoksa bugün denerim artık. 10 gündür vurunuyoruz zaten ne bilim yeter herhalde ya

Ben de sarılıktan dolayı çok stresliyim ama bugün kontrolümüz vardı içim biraz rahatladı. Kan almadı bu sefer 12 nin altında gelirse kan almayalım dedi doktor. Makineyle ölçümle 10 larda geldi. Buna da şükür düşüyor. Yeniden artma eğilimi gösterip düşer dedi inşallah. Kilo da almışız. 3100 doğdu. 2880 e düştü. Fetoterapi görürken 3020 oldu. 3 gün sonra yani bugün 3300 olmuş. Onlar iyi olunca biz de iyi oluyoruz. Ben de kaç içtiğini görmek istiyorum beni yarım saat 45 dk emiyor. 20 25 ml benden alsa sütüm az çünkü niye artmıyor bilmiyorum gerçekten çıldırcam. Mama veriyorum 60 ml üstüne

Popoyu sürekli uyarmak uzun vadede sıkıntı oluşturabilir sürekli yapmayın isterseniz bebek sürekli uyarılmaya alışıp kendisi yapamayabiliyor sonradan
Canım sağdığın süt ile bebeğin emdiği süt aynı miktar değildir çünkü bebek emerken tam uyarılma olduğundan üretim devam eder ama sağım öyle değil. Sen mama desteğine devam et sarılıkda var zaten ama sağdığına bakıp sütüm az diye evhamlanma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…