2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar gündüzünüz nasıl geçiyor ? Uyuyor musunuz? Bebek çok uyuyor mu? Ya da uyanıksa uslu uslu duruyor mu yoksa kucak veya meme mi istiyor ya da ağlıyor mu ? Rutinleriniz nasıl ?

Kızlar gündüzünüz nasıl geçiyor ? Uyuyor musunuz? Bebek çok uyuyor mu? Ya da uyanıksa uslu uslu duruyor mu yoksa kucak veya meme mi istiyor ya da ağlıyor mu ? Rutinleriniz nasıl ?
Benimki çok durmuyor sürekli aç gibi meme istiyor. Benim göğüsler de çok kötü ağrısı sızısı yarası geçmiyor. Bebek ağlıyor ben de ağlıyorum depresyondayım baya

Ay benim de inanılmaz yanıyor ya. Asla yatamıyorum. Acı acı geri ağzıma geliyor mide suyu. 10 gün sonra doğumum olacak bakalım görücez saçlı mi değil mi
Benim hiç yanmadı max 2-3 defa kızımda yanardı orta saçlı idi. Şimdi bakalım

Gündüz uyanıksa sürekli memede ve emerken uyuyor yerine yatırıyorum 10 dk sonra uyanıyor. Ama mama verince rahat 2-3 saat uyuyor. Sonra gece bizi uyutmuyor mama vermezsem de olmuyor. Uykusu gece böyle olsa ne güzel olur ama hanfendi gündüzü tercih ediyor

Oyyy yerim onu çok minikler ya insanın içine geri sokası gelir
Ahahhaja evet başlarda oyleydi ama artık zor olur geri sokması büyüdü epey bide bana hep soruyorlar karnında iken mi kolaydı disarda iken mi diye. Şartsız surtsuz dışarıda iken daha kolaydı diyorum. O yüzden gireceği varsa da girmesin yeniden içeri

Ben mama vermiyorum bir süredir bizimki de genelde uyursa gündüz uyuyor gece mahvediyor oysa benim de gece sabrım tükenmiş tahammül eşiğim düşmüş oluyor

Yenidoğan 16 18 saat uyur derler tam aksi benimki o kadar saat ayakta uslu uslu da durmuyor biraz duruyor sonra vik vik

Ben mama vermiyorum bir süredir bizimki de genelde uyursa gündüz uyuyor gece mahvediyor oysa benim de gece sabrım tükenmiş tahammül eşiğim düşmüş oluyor
Ben de sarılıktan dolayı veriyordum sarılığı azaldı bitince belki keserim kilo da iyi almış dediğin gibi gece tahammül azalıyor ben uykuma çok düşkün biriyimdir. Zor dayanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…