2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben bırakamadım aç oldugunu biliyorum veriyorum boş memeyi ama çok agliyo once biraz silikonla emmesine izin veriyorum 5 dk sonra falan silikonsuz vermeyi deniyorum almiyo agliyo kıyamıyorum bende aç oldugu için göğüs ucum da var halbuki en büyük pişmanlığım silikon uç kullanmak oldu. Napayım kendi sutumle beslensin de tek. Çene kaslark kuvvetlenene kadar vericem silikonu
Bizimkide almıyor silikonsuz ve cok sinirleniyor..
bence göğüs ucu ile Alakalı değil ya, bi arkadasımın ucu da var ama. Asla Emmiyor bebeği.
O süt sağıp biberonla veriyor..
Vallahi bende öyle diyorum emsinde artık belki biraz büyüyünce bırakır, bırakmasa da napiyim bu şekilde vercem

Popoyu sürekli uyarmak uzun vadede sıkıntı oluşturabilir sürekli yapmayın isterseniz bebek sürekli uyarılmaya alışıp kendisi yapamayabiliyor sonradan

Canım sağdığın süt ile bebeğin emdiği süt aynı miktar değildir çünkü bebek emerken tam uyarılma olduğundan üretim devam eder ama sağım öyle değil. Sen mama desteğine devam et sarılıkda var zaten ama sağdığına bakıp sütüm az diye evhamlanma.
İnşallah öyledir ya. Ama uine de tek sütle gitsem doymaz. Her şeyi yapıyorum ya malt bestlak damla mamsel çay artmıyo artmıyo

İnşallah öyledir ya. Ama uine de tek sütle gitsem doymaz. Her şeyi yapıyorum ya malt bestlak damla mamsel çay artmıyo artmıyo
Canım benim öyle düşünüp moralini bozup modunu düşürme. Vücuduna negatif enerji yollama. Sen sakin kalmaya çalış. Bol bol emzirmeye devam gerektiği yerde tabiki mama takviyeni de yap. Ama mutlaka düzenli emzirmeye devam et. Bebişin ne kadar sık emerse göğüslerin o kadar çok uyarılır ve süt üretimini fazlalaştırmaya çalışır

Canım benim öyle düşünüp moralini bozup modunu düşürme. Vücuduna negatif enerji yollama. Sen sakin kalmaya çalış. Bol bol emzirmeye devam gerektiği yerde tabiki mama takviyeni de yap. Ama mutlaka düzenli emzirmeye devam et. Bebişin ne kadar sık emerse göğüslerin o kadar çok uyarılır ve süt üretimini fazlalaştırmaya çalışır
Pes etmiyorum. Her besleme öncesi kesin emziyorum. Sağıyorum arada. 2 saatte bir sağ dedi sağlık ocağı. Tek işim o olsa yapıyım da gün yetmiyor uyumaya bile

Pes etmiyorum. Her besleme öncesi kesin emziyorum. Sağıyorum arada. 2 saatte bir sağ dedi sağlık ocağı. Tek işim o olsa yapıyım da gün yetmiyor uyumaya bile
Haklısın canım düzene girene kadar biraz zorlu bir süreç. Ama adını unuttum şimdi burda bi arkadaşında dediği gibi. Senin sağmakla elde ettiğin süt miktarıyla bebişinin emdiğinde ki süt miktarı aynı olmaz. Bebişin emdiğinde daha fazla süt çıkar. Birde silikon uç kullanıyor musun yoksa direk göğsünü emebiliyor mu

Haklısın canım düzene girene kadar biraz zorlu bir süreç. Ama adını unuttum şimdi burda bi arkadaşında dediği gibi. Senin sağmakla elde ettiğin süt miktarıyla bebişinin emdiğinde ki süt miktarı aynı olmaz. Bebişin emdiğinde daha fazla süt çıkar. Birde silikon uç kullanıyor musun yoksa direk göğsünü emebiliyor mu
Silikonla emziriyorum. Öbürünü imkanı yok almıyor. Çabalıyo aslında ağzını sonuna kadar açıyo ama ağzı silikon uçta olduğu gibi dolmadığı için çok sinirleniyo. Ben de zorlamaya korkuyorum tamamen bırakır diye bir de sarılık var silikonla devam

Kızlar acil serum fizyoloji nasıl yapılıyor serumlar var çekmek için bakım seti içindeki çekme aletini kullanmaya çalışıyorum çocuk panik oldu biraz damlattım hırıl hırıl oldu suyu çekmiyor gibi yapamadım çok kötüyüm

X