2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım bence doktorunu dinle zorlama çok vardır bunda da bi hayır

Benim de öyleydi 32de baş aşağı dönüktü sevindim ama 33de bi baktık başı yukarda 34te yine kontrole gittim baş aşağıydı, 36da hareketlerini o kadar farklı algıladım ki yine baş yukarıya döndü sandım neyse ki dönmemişti

Kesinlikle doktorunu dinle canım ne zaman alalım derse kabul et derim öngördüğü biseyler vardır doktorlar çünkü ne kadar kalsa o kadar kar diyorlar risk olmasa alalım demez o yüzden gelecekse gelsin riske atmak istemiyordur erken kavuşursunuz sen alışmışsın 40 geçmeye iki kardeşin birbirinden nasıl farklı olduklarının bir kanıtı daha bizde de ben erken doğdum kardeşim kaldı baya

Allah sabrınızı versin inşallah çokk çok üzüldüm canım benim ama melek oldu diye düşünelim rabbim cennetinde kavuştursun inşallah

Ya peki anneler hastaneye nasıl bir kalınlıkta battaniye götürdünüz ?
2 tane penye aldım onlar ince.Birisini ameliyathane hurcuna koydum.Bir de wellsoft aldım çıkarken belki lazım olur diye.Olmazsa da fotoğraf çekiminde dekor olarak kullanılır belki diye düşündüm

Merhaba Crknkz yeni doğum yaptı 1gün kaldı diye biliyorum ama ben emin değilim hiç sormadım doktora benim şuan için normal doğum olarak ilerliyor sezeryan hakkında bir bilgim yok

Bugün devletteki doktora gittim kontrole, ultrasona kendisi baktı bu defa radyoloğa göndermedi oysa o doktor doppler bakacak diye gidiyodum ben sata göre 2 haftan var doğuma, daha erken de olabilir daha geçe sarkabilir de dedi daha spesifik şeyler söylesen keşke be doktorcum Nstde sadece 1 sancı 40 üstüne çıktı hiç yorum yapmadı nstyle ilgili

Normal doğum mu olacak.Kadın doğum doktoru doppler bakmıyor mu devlette
Düzenli sancı yoksa bişey demiyorlar ya nst’yi iyice anladım artık.Benim 80’lere kadar çıktığı halde çok güzel dedi doktorumun polyannalık seviyesi böyle böyle 39u buldurursa bana helal olsun valla

Hayır yaa maalesef kendi odasındaki ultrason eski renksiz bi cihaz doppler değil normalde ultrason birimine yönlendiriyodu bu defa göndermedi evet nasipse normal doğum olacak pazartesi kendi doktoruma gidicem şu sancılar bi artsın artık ya yavaştan geldi zamanı bencee

Kızlar yürürken ön idrar torbası olan kasık bölgesine iğneler batıyor , aynı zamanda perine bölgesine makat vajinaya da iğne batıyor biraz zor yürüyorum niye acaba dünden beri çok zorlanıyorum allahtan hareketleri var bebeğin eskisi kadar olmasa da doktor yeri dar dedi

Merhaba Crknkz yeni doğum yaptı 1gün kaldı diye biliyorum ama ben emin değilim hiç sormadım doktora benim şuan için normal doğum olarak ilerliyor sezeryan hakkında bir bilgim yok
Hayırlı sağlıklı kolay doğumlar diliyorum teşekkür ederim bende henüz konuşmadım cuma günü randevum var sorarım

2 tane penye aldım onlar ince.Birisini ameliyathane hurcuna koydum.Bir de wellsoft aldım çıkarken belki lazım olur diye.Olmazsa da fotoğraf çekiminde dekor olarak kullanılır belki diye düşündüm
Soğuk mu iliniz bizim soğuk diye ben de wellsoft koydum kalın olur mu diye aklıma takılmıştı

Evham yapma sakin ol diycem ama zor olur değil mi ben doktoruma vajinamda ağrı var belim ağrıyor falan dedim bunlar önemli değil normal dedi
Su ya da nişan gelirse gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…