2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
çatı ağrısı için doktora yazdım çağırdı gittik nat ye bağladı sancım çıkmadı, çatımada baktı doğurursun dedi hiç canımda yanmadı 3400 dedi kilosuna daha cuma günü 3200 dü biraZ şaşırdık kanala girmemiş henüz beklemeye devam

Kızlar doğurdum ben ayrıntıları vercem ama ben normal doğurmazmışım aşırı panikledim heyecanlandım. Sütüm de geldi hemen şükür emdi ama ağrılarım başladı emzirirken dik oturmaktan
Gözün aydın canım sen de kavuştun bebişine sağlıklı olun da şekli önemli değil hastanede misiniz çıktınız mı

Herkesin süreci farklı oluyor benim hamilelik çok zor değildi ama bebeğim çok zordu 1 saat bile deliksiz uyumazdım ama ablam da senin gibi böbrek ve enfeksiyondan çok çekti sezaryene giderken bile kusmuştu şansına bebişi de uykucu oldu lohusalık dönemi çok rahat geçti inşallah senin de öyle olur hamilelikte zorlandın ama belki bebişin seni yormayacak daha güzel bir süreç olacak

Çok geçmiş olsun. Sağlıkla kavuşmuşsunuz şükürler olsun zamanla toparlarsınız inşallah

Merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı günler hayırlı kandiller Ben mart annelerinden geliyorum. Ama doğumum 22 şubatta gerçekleşecek nasip kısmetse Doğum yapan anneler sağlıcakla büyütün yapacak anneler hayırlı sağlıklı doğumlarınız olsun inşallah NewbieMommy Bu gurubuda sık sık takip ediyorum aynı hastaneye gidiyoruz bir arkadaşımız daha vardı kendisi doğum yaptı nickini hatırlayamadım kendisi şimdi bebeğiyle meşguldür eğer bilgin varsa yardımcı olabilirmisin ben sezeryan olacağım kaç gece kalınıyor acaba hastanede?

Canım benim çok çok üzüldüm okuyunca Rabbım sabrını versin çok zor bir imtihan. Şu mübarek kandil gecesinde acınızı hafifletsin hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin tekrar.

Kızlar dün benim de kontrolüm vardı nstde hiç sancı çıkmadı. 36dayız ALP ve ALT değerlerimde biraz yükselme olmuş idrarda da 1+ keton çıktı. EKG falan çekildim anestezi doktoru belgeleri hazırladı. Doktorum 37de almak istiyorum şeker etkiliyor seni gibi görünüyor dedi orda kahvaltı yapıp üzerine çikolata yedim 1 saat sonra kan verdim 111 çıktı evdeki ölçümlerde de aşırı bir sonuç çıkmıyor genelde ama etkilemiş yine de. Bebek de 2 haftada 600 gr almış ona da şekerden şişiyor işte dedi ama Bi hafta da geç döllenme olarak başladığım için 38 bari görsek lütfen dedim o zaman 19 şubat tarihini veriyorum ama haftaya bakacağım durum kötü gelirse alırım beklemem dedi. İçimde erkenmiş gibi bir his oluştu yine de doktor ne derse o şekilde hareket edeceğiz artık sağlıklı olsun da

Bir de çocuk hemşiresi ile karşılaştık eşimi de tanıyor yanımıza geldi mutlaka mama getir şırınga veririm size aç bırakmayın sarılık olur canın daha çok sıkılır dedi. Bazı hemşireler verdirmiyor dinleme dedi. Ben de alıp koyacağım çantama kızlar kararsız kalan varsa fikir olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…