2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İşte aradığım örnek senin bebe ile benim ki aynı zipirlikta demekki inşallah benim ki de baş aşağı sabitlenirrrr

Soğuk mu iliniz bizim soğuk diye ben de wellsoft koydum kalın olur mu diye aklıma takılmıştı
Yok sıcak aslında benim de takılmıştı ama koyayım dedim sonradan.Olmazsa çıkarıp triko mu koysam bir tane de minik triko var
Kafasını yerleştirmeye çalışıyor ya da yerleşmiş olabilir hepsi normal, yarın sabah doğuma girecek misin karar verdin mi.Senin doktor istersen alacak gibi

Kafasını yerleştirmeye çalışıyor ya da yerleşmiş olabilir hepsi normal, yarın sabah doğuma girecek misin karar verdin mi.Senin doktor istersen alacak gibi
Hazırlıklı gidicez yarın nst sonucuna göre bakarız dedi kasılmalar arttıysa alacak yoksa cuma of aslında bir an önce olup bitse daha iyi

Kızlar selam bugün hiç giremedim, sabah 10 da doğdu güneşim spinal sezeryan uygulaması çok güzel kolaydi. Ama sonrası zormuş çok ağrım var ağrı kesici yaptılar şu an iyiyim. Bebek emmeye calisiyo çok şükür sütüm de geldi sanırım hemşire memnun bol su kahve içiyorum ayaklarım çözüldü hareket ettiriyorm henüz yurutmediler, şimdilik herşey yolunda benle birlikte doğum yapanlara geçmiş olsun diyorum, ilerde olacaklar da korkmasın spinal güzel ama sonrası birazcık çok azıcık zor ama bebek 3600 çıktı boyu 53 cm herşey yolunda denilenden kilolu çıktı

Merhaba canim sag salim bebegini kucagina alirsin insallahben 1 gun kaldim Allahin izniyle aksilik olmazsa1 gün kalirsin

Merhaba canim sag salim bebegini kucagina alirsin insallahben 1 gun kaldim Allahin izniyle aksilik olmazsa1 gün kalirsin
Amin çok teşekkür ediyorum Seninde gözün aydın olsun sağlıklı uzun ömürü olsun inşallah Dediğin gibi bir aksilik olmasa Allahın izniyle bir gün iyi bende hemen eve geçmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…