2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar ben de cuma günü 9 da 38+3 te spinal doğum yaptım. İlk gece ve ertesi gün çok uykusuz geçti bugün daha iyi ve kızım yanımda uyuyor şuan 🥰. Fakat sütüm yok gelmedi henüz.Mama vermek zorundayım bir yandan masajlar pompalar süt getirmeye çalışıyorum.Okuyamadığım çok sayfa var doğum yapan diğer arkadaşlara da hayırlı olsun yapacak olanlara da şimdiden su gibi geçsin diyorum 🙂 B Buffalosos tabloya neleri ekliyorduk hatırladığım kadarıyla
Bebek ismi: Eylül
Kilosu:3120
Boyu:50 cm
Haftası:38+3
Hayırlı olsun maşallah. Bundan sonrası daha kolay geçer umarım uyku sorunu gittikçe düzelecek siz iyi olun da

Insallah biraz buyurde tutar.
Ay ev baya sıcak ya 24.25 tutmaya çalışıyorum. 26 falan bana afakanlar basıyor 😬😁
Deniyim emsirme yastığı ile bakiyim
Uç çıkarıcıyı da dene istersen 😐 ilk zamanlar böyle zor oluyor ama ara ara emmeye dalmışken kendi göğsünü versen biraz daha kolay olabiliyor

Benim suları hep sona doğru geldi ama herkesin değişir. İlk ikisinde ben nişan gelince gitmiştim.
Ama kimisinde önce su da gelebilir. Hiç korkma su veya nişan gelince hemen doğum başlamıyor.
Nisan cumartesi gece geldi, hemen doğacak sandım ama günlerdir gelen giden yok 😁 dünden beri de adet olacakmış gibi ağrılarım var sırtım da çok ağrıyor insallah doğum habercisidir 🙏

Benim hastanede ilk gün başladı ağrımaya ve sağ göğsüm hala çok acıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ sol geçti. Ama gögüs ucunun olmasıyla çok alakalıymış onu farkettim. Sol daha belirgin ucu daha az acıdı ve çabuk geçti. Sağ ucu daha az ve hala çok acıyor 😩😩 ve ben kendi sütümü sürüyorum başka bir şey kullanmadım. Çünkü diğerlerinde de yaralarım olmuştu ve hiçbir şey fayda etmemişti. Bunda o işe hiç girmedim...
Benim de ilk gün hastanede başladı şu an Pik durumda İkisinde de çok göğüs ucum yok o yüzden silikon uç kullanıyorum ama silikon uç olmadan da veriyorum her türlü acıyor Hep böyle mi devam edecek geçecek mi anlamadım

Benim de ilk gün hastanede başladı şu an Pik durumda İkisinde de çok göğüs ucum yok o yüzden silikon uç kullanıyorum ama silikon uç olmadan da veriyorum her türlü acıyor Hep böyle mi devam edecek geçecek mi anlamadım
Göğsünüzün kahverengi bölgesi tam ağzına girecek buna özellikle dikkat edin bir de Göğsünüzü nemli bırakmayın sutyen vs ıslak nemli kalmasın hatta biraz havalandırin açık kalsin

Selam kızlar kontrolden çıktım şimdi .2 gündür hemoroid sıkıntısı yaşıyordum bugün sabah kanama yaptı .Doktorumla da görüştük hamileliğim süresince ara ara geliyor gidiyordu zaten .Ama cumaya kadar büyüme yapmaya devam ederse normal doğumu iptal edip sezeryan günü belirleyeceğiz .38+1 şuan .Bebeğiöde 3300 civarı

Kizlar 27 sinde acil sezeryana alındım doğduğu gibi yoğun bakıma alındı makinalarla ayakta durabiliyordu 29 da tam taburcu olacaktım ben doktorlar acil çağırdılar bebegi gördükten sonra 2 sefer kalbi durdu son kez anne görsün dediler bebek gozumun önünde öldü 😭 gittik mezara koydular çok zor yazarken bile zorlanıyorum
Çok çok üzüldüm. Allah sabır versin. Acınızı tüm kalbimle hissettim. Allah yardımcınız olsun

Nisan cumartesi gece geldi, hemen doğacak sandım ama günlerdir gelen giden yok 😁 dünden beri de adet olacakmış gibi ağrılarım var sırtım da çok ağrıyor insallah doğum habercisidir 🙏
Sağlıkla hayır vakitlerde gelsin kuzu 🤲🤲 imzanızda doğumdan bugüne 6 gün geçti diyor 🤔

Yaa benim 3. Bu ama hiç birinde net anlayamadım bebeğin neresi neremde 🤭🤭 doktora her gittiğimde soruyordum. Nasıl pozisyonu diye 🤭🤭 böyle anlayan annelere hayranım 😍 ama artık doğum pozisyonu alması gerekir... Demekki rahminiz geniş hala rahatça dönebildiğine göree
Bende totosunu ve kafasını kesin karıştırıyorum 😂 tek emin olduğum ayakları topuğunu küçücük diriyor karnıma gezdiriyor 😍 bide çok acıtıyor ayagi 😅 32de baş gelişti doktor kafası güzel yerleşmiş daha dönmez büyük ihtimalle dedi zaten 32den sonra bebeklerin %5i pozisyon değişir dedi benim ki muayeneden çıktığı gibi pozisyon değişti ertesi hafta ayak geliş olmuştu 😅 yeri çok rahat geliyor keyfine düşkün dedi bakalım ne zaman sabitlenecek çok merak ediyorum heralde 36 yi bulacak 😵‍💫

Uç çıkarıcıyı da dene istersen 😐 ilk zamanlar böyle zor oluyor ama ara ara emmeye dalmışken kendi göğsünü versen biraz daha kolay olabiliyor
Sabah öyle yaptım sagi emdi, solu asla begenmiyo silikonsuz 😬🤢
Neyse bakim bugun doktora gitcez bi sorucam çok gaz yapar mi silikon diye

Bende totosunu ve kafasını kesin karıştırıyorum 😂 tek emin olduğum ayakları topuğunu küçücük diriyor karnıma gezdiriyor 😍 bide çok acıtıyor ayagi 😅 32de baş gelişti doktor kafası güzel yerleşmiş daha dönmez büyük ihtimalle dedi zaten 32den sonra bebeklerin %5i pozisyon değişir dedi benim ki muayeneden çıktığı gibi pozisyon değişti ertesi hafta ayak geliş olmuştu 😅 yeri çok rahat geliyor keyfine düşkün dedi bakalım ne zaman sabitlenecek çok merak ediyorum heralde 36 yi bulacak 😵‍💫
Merhaba benimde 32de başı aşağıdaydı bir daha degismedi ben degistiyini sanıyodum ayakla kol dirseyini karıştırmışım her ultrasonda başı aşagidaydi ve doktorum asagida hiss ettigon tekmeye benzer dirsegi yukardaki ayağı dizi ve s oluyor dedi. Bence seninkide başı aşağıdır yer değişmez bu vakitten sonra

Merhaba benimde 32de başı aşağıdaydı bir daha degismedi ben degistiyini sanıyodum ayakla kol dirseyini karıştırmışım her ultrasonda başı aşagidaydi ve doktorum asagida hiss ettigon tekmeye benzer dirsegi yukardaki ayağı dizi ve s oluyor dedi. Bence seninkide başı aşağıdır yer değişmez bu vakitten sonra
Ayy inşallah öyledir kuzum ya inşallah şuan baş aşağı tekrar dönmüştür 🤲🏻 muayenem haftaya cuma 35+5 olacak artık o zaman belli olacak ☺️

Sağlıkla hayır vakitlerde gelsin kuzu 🤲🤲 imzanızda doğumdan bugüne 6 gün geçti diyor 🤔
40+5 bugün imza 40. Haftadan sonrasını saymıyor sanırım 😁 beklenen doğum tarihi 31 Ocakti çünkü, devam ettirilebiliyor mu acep

X