2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Eskiler ondan doğumu kolay yaparmış diye düşünen birçok insan var haklılar sanırm, bizim hareket olayı azalıyor baya günümüzde ev işi vs. Ben de artık çömelme squat vs yapacağım inşallah
Kaç kişiden duydum yer silerken bebek geldi perde asarken geldi diye bu tarlada doğuranlar boşa değil bence iş yaparken geliyor ben de hak veriyorum eskiler de bir de sezaryen öyle yaygın olmadığı için zamanı gelipte bebek kanala girmediyse eliyle sokup kafasını düzeltiyorlarmış bebeğin kayınvalidem yaşamış ağzım açık dinledim 42. Haftasında yapmışlar ona

Canım kasılman olunca midene taş oturmuş gibi oluyor mu ya?

Hiç strese girmeyin cnm doğum yapali 47 gün oldu hayla az geliyo çoğalmadi. Şükur mamayla kilo aliyo 1 buçuk kilo oldu.arada süt veriyorum ancak sabahta aksama toplam 30ml cikiyo

İçten Yanıtınız için çok teşekkür ederim rahatlattınız gerçekten bende de 1 cm açıklık var 1 hafta içinde 3 kere muayene edildi hiç ilerleme yok su sonra mı geliyor ay Allahim daha neler duyacağım ‍♀

Ben de 40+2 ile aynı kaderdeyim sizinle 1 cm açılma var sadece ama buna ek olarak doktorum alt muayenede rahim ağzın çok geride pek müsait değil dedi normal doğum için. Yarın başka bi doktora daha gidicem o ne dicek merak ediyorum bu konuda. Normal olur ama epizyon biraz daha geniş olabilir dedi yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktan korkuyorum ben de bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…