2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Muhtemelen bebek kilosundan dolayı demiş bekledikçe de kilo alacak 4 un üzerine çıkacak diye başka doktorun görüşünü almak mantıklı içinizde kalmz en azından
Ben de öyle düşünerek farklı bir doktora gidicem yarın bakalım o ne dicek eğer o da aynı şeyi söylerse mecbur sezaryen olur

Küçük ayaklımla kavuşmaya günler kaldı çok duygusalım
İnşallah sağ Salim kavuşursun. Daha dün gibi pozitif test sonucunu görmez. Bak şimdi bebişin gelişini konuşuyoruz. Ay çatlayacağız mı, ayy adapte olacak mıyız derken geçti 9 ay. Haftaya bu zamanlar kucağında olacak inşallah. Ben bile çok heyecanlıyım senin için. Zzorlandığını gördükçe doğursa da rahatlasa artık diyordum. Duyarım seninle ve tüm hamişlerle kolay doğumlarınız olsun ayağınızı sürtün arkanızdan bizimkiler de kolay kolay olsun

Çok şükür bugünümüze hepimiz sağlıkla kavuşalım minnoslarımıza az kaldı senin de canım zaman çok hızlı geçiyor valla dün gibi her şey

Çok şükür bugünümüze hepimiz sağlıkla kavuşalım minnoslarımıza az kaldı senin de canım zaman çok hızlı geçiyor valla dün gibi her şey
Aynen az kaldı bazen inanamıyorum bu kadar çabuk geçmesine. Sen de içine ferah tut. Her şey çok güzel olacak ben inanıyorum.

Yardımcı olan biri var mı eşinle ikiniz misiniz? Gerçi emiyorsa bakan olsa bile yine uyanık kalmak gerek dimi
Benim 5gun Kayinvalidem vardi bide eşim ama Kayinvalideme söyledim ben bebekle ilgilencem diye o gelen giden birinci derece akrabaları ağırladı iate çay kahve vs.
Ben bebişle odamdaydim, gece zaten horul horul uyudu Kayinvalidem
Ben hemen uyanıyorum emziriyorum sonra gaz vs.
Esim de aksi gib8 doğumdan sonra 2 gün cok hastalandı i ateş öksürük vs. Bebeğe yaklasamadi bile
Daha yeni yeni gaz cikarma islemi onda maskeyle
Yani bes kişide olsa yaninda benve birinci is annede bitiyor.ve ben de ozellikle kendim ilgilenmek istiyorum. Dun banyo yaptırdık eşimle

Maşallah süt ne zaman gelmişti canım konuşmuş muyduk seninle unutuyorum.Takviye içtin mi doğumdan önce başladın mı birşeylere.Ben başlasam mı diye düşünüyorum da

Kızlar önce sol kasığıma ağrı girdi ve sol bacağıma ağrı yayıldı yarım saniye kadar. Sonra uzandım dinlendim geçti lavoboya gitmek için ayağa kalktım ve her adım attığımda sol kasığımda batma oldu yaşayan var mı

Bağlar geriliyor olabilir yatakta dönerken yaşıyorum bazen batma giriyor tek tarafa

Maşallah süt ne zaman gelmişti canım konuşmuş muyduk seninle unutuyorum.Takviye içtin mi doğumdan önce başladın mı birşeylere.Ben başlasam mı diye düşünüyorum da
Canim benim Doğum 10gun erken oldu, normalde 8subatti.
Takviye öncesinde kullanmadım swdece kuru dut, incir vs yiyordum ara Öğünlerde.
Hastenede yanima. Bestlak damla almıştım ona başladım.
İkinci gun geldi sütüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…