2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar nasılsınız ben bugün iyiyim biraz süt konusunda piskolojik çok yıprandım 5gün oldu daha bugün süt götürebildim oğluma oda yok denecek kadar az hala sütüm tam inmedi hoşaf su bestlak neler neler yaptım olmadı buda beni çok yıprattı oğlum hafif sarılık olmuş hala küvözde ne olur bizede dua edin tez vakitte kavuşayım yavruma sütüm olsun besleyenileyim kaç gündür giremedim doğum yapan varsa tebrik ederim hepsini bekleyen annelerimizede sağlıklı kavuşmalar diliyorumrabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

kızlar nasılsınız ben bugün iyiyim biraz süt konusunda piskolojik çok yıprandım 5gün oldu daha bugün süt götürebildim oğluma oda yok denecek kadar az hala sütüm tam inmedi hoşaf su bestlak neler neler yaptım olmadı buda beni çok yıprattı oğlum hafif sarılık olmuş hala küvözde ne olur bizede dua edin tez vakitte kavuşayım yavruma sütüm olsun besleyenileyim kaç gündür giremedim doğum yapan varsa tebrik ederim hepsini bekleyen annelerimizede sağlıklı kavuşmalar diliyorumrabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah
Canım mama vermiyorlar mı? Süt diye diye stres yaparsan daha çok gelmez bence 🙏🏻 mama takviyesi yapılmaz mı ben çok süt diye direteceğim sanmıyorum en ufak şey de verin mamayı bana sormayın bile dedim herkese yeter ki aç kalmasın

Canım mama vermiyorlar mı? Süt diye diye stres yaparsan daha çok gelmez bence 🙏🏻 mama takviyesi yapılmaz mı ben çok süt diye direteceğim sanmıyorum en ufak şey de verin mamayı bana sormayın bile dedim herkese yeter ki aç kalmasın
ilk günden beri mama veriyorlar canım ama yanımda da olmayınca zor geçiyor her gün saat 2 de gidip görüyorum her gün de süt soruyorlardı sizlere tavsiyem manuel pompa almayın sakın benim ilk gün hemşireler elle uğraştı olmadı manuel pompa aldık 1 damla bile akmadı sonra elektirikli aldım çok çok şükür artık iniyor ama çok az inşallah çoğalır

Öncelikle doğum yapan annelerimizi tebrik ediyorum🙏❤️ biz bekleyenleri de rabbim
Yavrularımıza sağlıkla kavuştursun insallah 🙏
Benim bebisim halen gelmedi bugün 40+4 deyiz bugün. Nişanım 3 gün önce geldi bir haftadır 1 cm açılma var ilerlemiyor delirecegim 🤦🏻‍♀️ birkaç gün sonra suni sancı ile dogum başlatacaklar, korkuyorum.. daha önce suni sancı ile doğum yapan var mı?

Kızlar benim beklemeyecek cumayı ben size diyeyim kasılmalarım hiç durmadı benim bugün 😨 doktor da dedi sürekli taş gibi diye çok devam ederse gel alalım acilden gel ben hemen gelirim dedi 🥺 demin biraz yatayım dedim kasılmadan duramıyorum sürekli taş kesiliyor nefesim gidiyor öyle olunca nasıl dayanıcam acaba

Öncelikle doğum yapan annelerimizi tebrik ediyorum🙏❤️ biz bekleyenleri de rabbim
Yavrularımıza sağlıkla kavuştursun insallah 🙏
Benim bebisim halen gelmedi bugün 40+4 deyiz bugün. Nişanım 3 gün önce geldi bir haftadır 1 cm açılma var ilerlemiyor delirecegim 🤦🏻‍♀️ birkaç gün sonra suni sancı ile dogum başlatacaklar, korkuyorum.. daha önce suni sancı ile doğum yapan var mı?
Canım ben 3 çocuğunuda suni sancı ile doğurdum. İlkinde 5cm, İkincide 4cmdi ve benim sancılarım yoktu. Suni sancı verdiler. Bunda bebeğin suyu azalınca doktorum 38+3 te yatış verdi. Bebek yukardaydı ve hiç açıklığım yoktu. Sabah 7 de yatış yaptım. Nstye bağlandım. Doktor bebeğin kalp atışlarını beğenmediği için hemen suni sancı vermedi. Saat başı açıklık muayenesi yapıyordu ebe, bu sebeple hem ağrılarım başladı hemde açılmam oldu. 5cm olunca doktor suni sancı başlattı ,saat 11 gibi ama çok çok az... O ara suyum geldi. 6cm olunca bebekte aşağı inmeye başlamıştı. 1 gibi ıkınma hissim geldi... Hemen doğuma alındım. 5cmden sonra 2 kere duşa girdim. Çok iyi geldi. Bence bebeğin inmesini ve açılmayı da o hızlandırdı.
Evet bir yerden sonra çok zorlanıyorsun sezaryan diye söylenmeye başlıyorsun... Bilki bebeğin gelmesi çok yakın o zaman 🤭🤭🤭

Kızlar benim beklemeyecek cumayı ben size diyeyim kasılmalarım hiç durmadı benim bugün 😨 doktor da dedi sürekli taş gibi diye çok devam ederse gel alalım acilden gel ben hemen gelirim dedi 🥺 demin biraz yatayım dedim kasılmadan duramıyorum sürekli taş kesiliyor nefesim gidiyor öyle olunca nasıl dayanıcam acaba
Canım sıklaşır da ağrın artarsa git mutlaka, bi ılık duş alsana, yalancı sancıysa rahatlar

Canım sıklaşır da ağrın artarsa git mutlaka, bi ılık duş alsana, yalancı sancıysa rahatlar
Sabahtan beri çok fena şekilde sürekli kasılıp iniyor ama bebek kanalda değilmiş 🥺 doktor da dedi beklemeyebilir panik yapma bak dayanamazsan gelir nefesin daralır çarpıntın olur hiç geçmezse gel dedi çarşamba sabah erken gel aç gel hazırlıklı ol dedi bir de artmışsa alırım bebeği dedi
Arabaya koycaz valizle puseti hazırlıklı olalım diye 🙏🏻

Bu hafta gelecek seninki 😀 görürsün bak 🤭🤭 kanala girmişse yakındır belki 😍
ay inşallah canım valla nst de sıfır sancı çıktı :KK43:
Bol bol yürüyüş yap squat falan pilates topun olsaydı iyi olurdu norçal kendi gelirdi belki
pilates topum var ama düşmekten korkuyorum :KK70: merdiven inip çıkayım dedim doktorumda bol bol yürüyüş diyor ama hava çok soğuk ve karlı mecbur evde yürüyorum :KK43:

pilates topum var ama düşmekten korkuyorum :KK70: merdiven inip çıkayım dedim doktorumda bol bol yürüyüş diyor ama hava çok soğuk ve karlı mecbur evde yürüyorum :KK43:
Düşmezsin korkma bi masanın kenarına koy topu ilk başlarken masaya tutunarak yap ben öyle yapıyorum denge kuruluyor zaten 5 sn sonra 😁

Düşmezsin korkma bi masanın kenarına koy topu ilk başlarken masaya tutunarak yap ben öyle yapıyorum denge kuruluyor zaten 5 sn sonra 😁
birazdan denicem :KK70: of işe yarasın bari bu kadar bekledim inat ettim resmen :KK70: doktorumda dedi 13 şubata kadar doğmazsa gel yatışını yapıcam artık

birazdan denicem :KK70: of işe yarasın bari bu kadar bekledim inat ettim resmen :KK70: doktorumda dedi 13 şubata kadar doğmazsa gel yatışını yapıcam artık
40 bitiyor herhalde senin haftaya hadi hayırlısı inşallah 🙏 ben de tam tersi alsın kurtarayım diye gidiyordum hep ama bugün gaza geldim niye bilemiyorum nasip olacak mı ama denicem ben de, hurma falan yicem bol bol

40 bitiyor herhalde senin haftaya hadi hayırlısı inşallah 🙏 ben de tam tersi alsın kurtarayım diye gidiyordum hep ama bugün gaza geldim niye bilemiyorum nasip olacak mı ama denicem ben de, hurma falan yicem bol bol
evet bugün 39+1 oldum ben ya aslında bence insan bu fırsatı vermeli diye düşünüyorum anne ve bebekte bir sorun yoksa bu fizyolojik bir süreç bende yaşamak istiyorum :)

Yerleri bezle silince hızlandırıyor diyorlar hem işine yarar bir dene istersen 😅😅

Yerleri bezle silince hızlandırıyor diyorlar hem işine yarar bir dene istersen 😅😅
Eskiler ondan doğumu kolay yaparmış diye düşünen birçok insan var haklılar sanırm, bizim hareket olayı azalıyor baya günümüzde ev işi vs. Ben de artık çömelme squat vs yapacağım inşallah

X