2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım dualarım seninle sabret pes etme gelecektir sütün

Ben kiwi almıştım bugün eve geçtik sağmaya başladım bende fiyatına göre çekiş gücü iyi 20 dkkada 35cc falan süt geliyor benden
Ben de Avent aldım daha önce lansinoh kullanmıştım ama travma olduğu için bir daha aynı renk edinmedim inş şakır şakır süt gelir ya hepimizden

Ay bisey dicem şimdi biz sezaryenden hemen sonra alttan kanama olacak mı regl gibi ben buna hiç kendimi hazırlamadım 9 ay rahattım ya

Ay bisey dicem şimdi biz sezaryenden hemen sonra alttan kanama olacak mı regl gibi ben buna hiç kendimi hazırlamadım 9 ay rahattım ya
Oluyor ama garip bir kanama yani oluk oluk değil
İlk 3-4 gün yoğun sonra azalıyor lekelenme gibi sonra tekrar artabiliyor sonra kesiliyor
Bende böyle olmuştu ama şimdi doğum yapanlar söylese daha iyi

Aminnn hepimizin inş bi de petibör bisküvi var ya o da süt yapıyordu bende ya şimdi hatırladım. Sütüm geç gelmişti ama 1 ay sonra baya iyiydi
Benim sezeryan doğuma göre beklentimi karşılıyor sütüm bebişim memeden içmiyor ama sağıyorum silikon uçla vermek zorunda kalıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…