2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu grupta en son ben doğurucam galiba benim paşanın gelesi yok kaşlarını çatmış duruyordu doğum kanalında bekliyor doktor 12 şubata kadar doğmazsa 13 şubatta sezaryenle alıcaz dedi
Bu hafta gelecek seninki görürsün bak kanala girmişse yakındır belki

Kızlar beni de biraz vajinale ikna etti galiba doktorum kasılmam çıkmadı açıklık vs bakmadı o yüzden, ama haftaya son bi değerlendirelim 39+1de ona göre karar verelim olur mu bi şansını dene normal için dedi. Ben de sezaryen yanlısıydım ama motive oldum biraz bakalım haftaya kadar düşüneceğim hayırlısı olsun hepimiz için

Kızlar kontrolümüz vardı dün demiştim ya sancım var. Bugün 80lerde çıktı nst bebek iyice aşağı inmiş dedi doktorum açılma baktı Allahtan yoktu yoksa bebeği almam lazım bugün dedi. Plasenta yaşlı yapışık. 12 sine gün verdi. Şu an 37 1 iz 38den önce sezeryan günü verilmiyormuş. Ama doktorum sabah akşam gelir 12 sini beklemez dedi. Hem korkuyorum hem çok heyecanlıyım

Sağlıkla gelsin inşallah sizinle aynıyız biz de 37+1iz benim de kasilmalarim çok haftaya kontrolüm dayanabilir miyim dayanabilir mi çok emin degilim

Ay çok motive oldum. Bende 7subat sezeryana alınıcam çok tırsmaya başlamıştım

Sağlıkla gelsin inşallah sizinle aynıyız biz de 37+1iz benim de kasilmalarim çok haftaya kontrolüm dayanabilir miyim dayanabilir mi çok emin degilim
Canım riske atma ağrın olursa git Bi nst baktır acilden en azından. Bana dediği devamlı sancın olursa su kanama olursa bebek hareketleri azalırsa gel direk. Artık son haftalar ya dikkat et. Bir de benim plasentam yaşlı oğlum az kilo alıyor. 50 cm 3380 gram olmuş normal mi acaba az mı haftasına göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…