2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
evet çok mantıklı öyle yapalım full abanayım ben de migren tutmasın aynı zamanda ağrı kesici de alıyoruz etkisini artırır kafein iyi gelir

Anladım sağlıkla kucağına alırsın inşallah ya kavuşmaya çok az kaldı benim ki hala meçhul artık ben de doğurmak istiyom

Yeni dogum yapan annelerim varsa Allah saglikla buyutmayi nasip etsin
Hastanedeyken agri kesicilerin vermis oldugu yetkiyle prensesler gibiydim amma eve gelince coştu agrilar ozellikle baş agrim kahveyi ameliyattan cikar cikmaz icin kizlar agri olmasada icin sukur bi yandanda toparlaniyoruz..herseye ragmen evlat bambaşka..anlik modum bu

Hadi hayırlı olsun canım en son sen doğuracaksın sandım bi an kız hepimiz dedik genel anesteziden uyanmak ağrı olarak çok daha zor diye inanmamış mıydın bize aşk olsun hayırlısı olsun inşallah sağ sağlim kucağına al bebişi

Çok korktum hala tırsıyorum doktor sen de ilaçta kullanamayız dediği için ikna oldum gibi

O kadar güzel özetlemişsin ki bayıldım

Çok korktum hala tırsıyorum doktor sen de ilaçta kullanamayız dediği için ikna oldum gibi
Korkma kuzum inşallah bunların hepsini unutcaz bebişi kucağımıza alınca ben de tırsıyorum (ki daha önce kaç kez açık-kapalı ameliyatlar oldum) doğum yaklaşınca otomatik yükleniyo herhalde o korku. Kendimi telkin etmeye çalışıyorum bebişin magnetidir kapı süsüdür şöyle yaparım şu balonu koyarım falan düşünmeye çalışıyorum ne alakaysa sezaryenle

Uyku konusunda nöbetlerim çok kötü geçiyor uykusuzluk bana koymaz diyordum diyip susuyorum beni gruptan aforoz etmeden ama benim oglus gece başlıyor mesaiye bebekten bebeğe de değişir bence bu olay

Evet canım pes etmek yok. Bugün doktor kontrolü vardı o da dedi sen emzirmeye devam et gelir o süt dedi ucundan bile az az alıyordur dedi. Pompayla bol bol uyaralım memeyi bir de duşta sıcak su altında masaj

Uyku konusunda nöbetlerim çok kötü geçiyor uykusuzluk bana koymaz diyordum diyip susuyorum beni gruptan aforoz etmeden ama benim oglus gece başlıyor mesaiye bebekten bebeğe de değişir bence bu olay
Yardımcı olan biri var mı eşinle ikiniz misiniz? Gerçi emiyorsa bakan olsa bile yine uyanık kalmak gerek dimi

Ben bugün suwenden buldum bir takım şükür ya
Üstüne de LCW den sabahlık gibi bir şey aldım rahat ederim inş
Bunlara da bayıldım ama kısa kollu

İnsallah bunu yıkayıp getirin demem ya oyy bir taraftan da heyecan yaptım
Keşke eşimde girse doğuma hayatta giremez kan tutuyor videoluk oluruz bayılır kalır çok özeniyorum doğuma giren eşlere
Normal olursa benimde eşim olacak yanımda sezeryanda izin vermiyorlar sanırım.

Sağlıkla gelsin minnoş gözünüz aydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…