2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yok balım Nescafe kavanozu, pipetli bardak ve kettle götür.
Pipetle kolay içiliyo yatar pozisyonda.
Tek seferlik bir şeyden bahsetmiyorum.
Hatta karton bardak da götür deli gibi gidiyor kahve hem refakatçi hem hasta için.
Kızım ben sıcak çikolata içicem dedi, cafeden sipariş verdik ona verdiğim gereksiz 160 TL hala canımı sıkıyor ahdjahsha
😅😅evet çok mantıklı öyle yapalım full abanayım ben de migren tutmasın 😍😍 aynı zamanda ağrı kesici de alıyoruz etkisini artırır kafein iyi gelir

Spinal dedi canım, çatı yaparken çok kastım kendimi kafası da büyük tansiyon ödem sıkıntın var kafası hala yukarda kanala girmemiş dedi alalım yarın dedi Çarşamba olsun bari dedim yok dedi, 24 saatte çok şey değişir tansiyonun çok dengesiz dedi öyle işte
Anladım sağlıkla kucağına alırsın inşallah ya 🙏🏻🐣🌸🙏 kavuşmaya çok az kaldı 🥰 benim ki hala meçhul artık ben de doğurmak istiyom😂

Yeni dogum yapan annelerim varsa Allah saglikla buyutmayi nasip etsin ♥️
Hastanedeyken agri kesicilerin vermis oldugu yetkiyle prensesler gibiydim amma eve gelince coştu agrilar ozellikle baş agrim kahveyi ameliyattan cikar cikmaz icin kizlar agri olmasada icin 🙈sukur bi yandanda toparlaniyoruz..herseye ragmen evlat bambaşka..anlik modum bu 🤣

Kızlar asıyorum bayrakları 😀 Doğum 9 Şubat Cuma
38+3 oluyoruz o gün.
kasılmaların var dedi ama seni bir çarşamba sabah aç gel göreyim nst de kasılmalar arttı ise çarşamba da alabilirim duruma göre dedi ama genel anlamda cuma için konuştuk doğumu
Bu arada genel anestezi istediğimi söyledim bana mantıklı bir şey söyledi narkotik ağrı kesiciye alerjim olduğu için genel olursa sende kullanamayız acıyla uyanabilirsin dedi spinal olursan dikloron yeterli olur 3-4 saat uyusuk olursun çünkü dedi bana sanki mantıklı geldi biraz bir de burun akıntım geniz akıntım var genel zorlar hasta edebilir dedi biraz ikna mı oldum bilmiyorum 😳😄
Hadi hayırlı olsun canım en son sen doğuracaksın sandım bi an😅 kız hepimiz dedik genel anesteziden uyanmak ağrı olarak çok daha zor diye inanmamış mıydın bize aşk olsun🫠😄 hayırlısı olsun inşallah sağ sağlim kucağına al bebişi🌸

Hadi hayırlı olsun canım en son sen doğuracaksın sandım bi an😅 kız hepimiz dedik genel anesteziden uyanmak ağrı olarak çok daha zor diye inanmamış mıydın bize aşk olsun🫠😄 hayırlısı olsun inşallah sağ sağlim kucağına al bebişi🌸
Çok korktum hala tırsıyorum doktor sen de ilaçta kullanamayız dediği için 😄 ikna oldum gibi

Yaaa 🥰🥰 sağlıkla huzurla darısı başına canım, dedikleri gibi doğan büyüyor 🤭🤭
Şimdide başka güncellenmelerimiz var 🙈🙈sütüm yetiyor mu, sarılık oldu mu, olduysa azalmaya başladı mı, bebek doydu mu, çiş kaka yapt mı, günde kaç kere yaptı, kakasının rengi kıvamı nasıl, uyudu mu, aman çok uyudu aç kaldı..... Bla blaa
Ama değişmeyen 2 şey var "uykular haram oldu bakkkkk" 🤭🤭🤭🤭 bir de evde hala pejmurde halde dolanmak 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😫😫
O kadar güzel özetlemişsin ki bayıldım 😢

Çok korktum hala tırsıyorum doktor sen de ilaçta kullanamayız dediği için 😄 ikna oldum gibi
Korkma kuzum inşallah bunların hepsini unutcaz bebişi kucağımıza alınca🫠 ben de tırsıyorum (ki daha önce kaç kez açık-kapalı ameliyatlar oldum) doğum yaklaşınca otomatik yükleniyo herhalde o korku. Kendimi telkin etmeye çalışıyorum bebişin magnetidir kapı süsüdür şöyle yaparım şu balonu koyarım falan düşünmeye çalışıyorum ne alakaysa sezaryenle😄😄

Deliksiz 2 saat uyumamısımdır o yüzden doğumdan sonraki uykusuzluğu kimse öne sürmesin bana diyorum herkese 😀 o kadar fena ki sağa sola dönemiyorum ağrı içindeyim damacana bağlanmış gibi önüme bence hamilelik erkek işi ağır geldi bana 🤭
Uyku konusunda nöbetlerim çok kötü geçiyor uykusuzluk bana koymaz diyordum diyip susuyorum beni gruptan aforoz etmeden 🙈🙈🙈 ama benim oglus gece başlıyor mesaiye bebekten bebeğe de değişir bence bu olay 😢

Ben de öyle ağlayıp duruyorum o çabalıyo ama ben yetemiyorum gibi hissediyorum. Pes etmek yok canım benim olacak. Mama veriyorum yapacak bir şey yok. Neyse ki boş deyip emmemezlik yapmıyor. Zorla uyandırıp emziriyorum. Pompa çok acıtıyor belki gelir diye uğraşıyprum.
Evet canım pes etmek yok. Bugün doktor kontrolü vardı o da dedi sen emzirmeye devam et gelir o süt dedi ucundan bile az az alıyordur dedi. Pompayla bol bol uyaralım memeyi bir de duşta sıcak su altında masaj 💕

Uyku konusunda nöbetlerim çok kötü geçiyor uykusuzluk bana koymaz diyordum diyip susuyorum beni gruptan aforoz etmeden 🙈🙈🙈 ama benim oglus gece başlıyor mesaiye bebekten bebeğe de değişir bence bu olay 😢
Yardımcı olan biri var mı eşinle ikiniz misiniz? Gerçi emiyorsa bakan olsa bile yine uyanık kalmak gerek dimi 🥺

Ben pentiden aldım. Şu alt 146₺ye geldi indirimden Penti Açık Pembe Hamile Pantolon Pijama Altı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Üstünü de aldım. Penti Mama Rosy Dots TiÅört Pijama Ãstü Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Penti Mama Rosy Dots TiÅört Pijama Ãstü Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Kumaşı çok güzel, sonrasında da rahat rahat giyilir gibi geldi
Ben bugün suwenden buldum bir takım şükür ya
Üstüne de LCW den sabahlık gibi bir şey aldım rahat ederim inş
Bunlara da bayıldım ama kısa kollu 🥹

İnsallah bunu yıkayıp getirin demem ya 🤭🤭 oyy bir taraftan da heyecan yaptım
Keşke eşimde girse doğuma hayatta giremez kan tutuyor videoluk oluruz bayılır kalır 😄 çok özeniyorum doğuma giren eşlere 🥰
Normal olursa benimde eşim olacak yanımda🥲 sezeryanda izin vermiyorlar sanırım.

Kızlar selam bı gol de benden yarın 7 de yatisim var Dr gel yarın alalım dedi, 🙏🏻🌺😍ne hissettiğimi bilmiyorum bari Çarşamba olsun dedim yok dedi🤣

Sebep ise bebeğin başı büyükmüş çatı muayenesi yaparken çığlık attım resmen bebeğin başı kanala hiç girmemiş, haftası da uygun gel alalım dedi. Girer girmez ellerin niye sis bu kadar dedi bacaklarıma ayağıma baktı tansiyonumu sordu düzensiz dedim 138 8 9 lari gördüm dedim. Tansiyonu ve bu ödemi riske atamam dedi alayım en iyisi dedi.emrivaki yaptı.

Çok heyecan yaptım galiba korku saldı beni🤭😊
Sağlıkla gelsin minnoş gözünüz aydin

X