2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Babalık izni yok mu eşinin canım ? Hiç takma altından her şekilde kalkarsın ya germe kendini bu kadar
Var canım eve geçtikten sonrasını çok dert etmiyorum aslında ama büyük kızım biraz zor bi çocuk kimseyle de durmuyor kolay kolay o ilk günü biri bakabilse çok iyi olurdu

Kızlar ben geçen doğum yapacağım hastanedeki hemşire ile görüştüm bana biberon getirme ama şahsi süt sağma cihazın varsa getir dedi normalde ilk zamanlar sağım önerilmiyordu sanki

Var canım eve geçtikten sonrasını çok dert etmiyorum aslında ama büyük kızım biraz zor bi çocuk kimseyle de durmuyor kolay kolay o ilk günü biri bakabilse çok iyi olurdu
İçim acıdı ben gelip bakayım diycem 🥹🥹 iş yerinden apartmandan yok mu güvendiğin ? Ya da yanında kalacak hastanede

canım hiç kendine sıkıntı yapma Allah elbette bir kolaylık verecektir sana hamilesin hepimiz hamileyiz dualarımız kabul olur inşallah Allah anneciğine acil şifalar versin özel hastanede doğum yapacaksan büyük kızını da götür kendinle kanepe falan oluyor eşin ilgilenir o da kardeşi görünce zaten oyalanır sana da moral olur

Kızlar sizce gitmeli miyim hastaneye. Sancım var bu şekilde ama şiddeti öyle çok değil

Eklentiler

• IMG_7980.png
    IMG_7980.png
    119,1 KB · Görüntüleme: 102
Kızlar ben de çok gerginim. Annem son zamanlar rahatsızmış hiç söylemedi biyopsi falan vermiş sonucu tam doğum haftamda çıkacak babam son anda söyledi daha doğuma gideceğim falan demiş doktora acil ameliyat olma durumu varmış :KK43: Ben duyunca zaten çok üzüldüm hem kadının yanında olamayacağım hem doğumda yalnız kalacağım en çok da büyük kızımı bırakacak kimsemiz yok diye.. Görümce ve kaynananın da umrunda değil daha arayıp Maraşa gelseydiniz iyi olurdu dediler eşim de evet iyi olur keşke gitseydik falan dedi zaten dolmuştum kaç saat ağladım iyice nefret ettim hepsinden ben gidecek olsam annemin yanına giderim :KK43: :KK43: Bize de dua edin lütfen çökmüş durumdayım
Rabbim inşallah annene acil sifa versin inşallah biyopsi sonucu temiz gelir dualarımız annenle inşallah sende baş edersin hersyle sen güçlü ol annen de inşallah güçlü olacaktır dua edeceğim sizn için cnm Rabbimin vardır bir bildiği inşallah hersyin hayrlisni versin🤲

Geçmiş olsun canım hayırlı olsun 💜belirtin falan neydi nasıl oldu
Geçen hafta 5 dk da bir 45 sn sancılarım vardı. 1 cm açıklık vardı. Bir hafta geçti kotrolde 3 cm oldu. Eşim beni hastanede bırakıp iş görüşmesine gitmişti 2 saat içinde anlamadan açıklık 5 cm çıktı. Doktor yatırdı. O saatten sonra durmadı. 6-7 cm de suyumu patlattılar. Herkes epidural önerdi dinlemedim. Ben yaptım siz yapmayın 😄 su boşaldıktan sonra sancılar inanılmaz hissedilmeye başladı. Bebeğin kafası da yukardaydı suyu patlatınca aşağı inecek mi baktılar indi de. Ama doktora dedim ben dayanamıyorum sezeryan istiyorum dedim. Bumkadar gelmişsin yaparsın dedi. İşte öyle

dolum yapan ve yapmayan anneler 🌺 hangi marka silikon göğüs ucu aldınız ? Ben lansinoh aldım alıp kullanan var mı

İçim acıdı ben gelip bakayım diycem 🥹🥹 iş yerinden apartmandan yok mu güvendiğin ? Ya da yanında kalacak hastanede
Arkadaşlarım genelde çalışıyor canım ama okuldakiler bırak idare ederiz falan dediler sağ olsunlar en kötü öyle yaparız artık. Ben biraz da olayın şokundayım sanki beynim çalışmıyor

Kızlar bebeklerinizin sabah uykusu nasıl ? Baygın gibi tüm gün uyuyan bebiş var mı vallahi gece yatmıyor gündüz kalkmıyor ya mama süt veremiyorum sürekli uyku hali
Canım uyuyor aynı 2saatte bi uyandırıyorum bnde durterek, ya da masaj yapıyorum uyansn diye çünkü sarılığı 15 çıktı en son sınırda.. Salı günü kontrolü var

canım hiç kendine sıkıntı yapma Allah elbette bir kolaylık verecektir sana hamilesin hepimiz hamileyiz dualarımız kabul olur inşallah Allah anneciğine acil şifalar versin özel hastanede doğum yapacaksan büyük kızını da götür kendinle kanepe falan oluyor eşin ilgilenir o da kardeşi görünce zaten oyalanır sana da moral olur
Sağol canım inşallah. Yaşadığımız yerde özel hastane yok ama eşim hastane personeli ben üzerimi falan giyinince alırız yanıma ilk anlarımı görüp korkmasın yeter

aaa bi gün bakamadım kaç kişi doğum yapmış maşallah :) Hayırlı olsun zor olmuştur illaki ama bebiş sağlıklıysa geçip gidiyor ikiniz de iyi olun inşallah
Amin inşallah. Allah herkese bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin gerçekten. Her dönemin bir zorluğu var hepsinin üstesin geliriz inşallah

Arkadaşlarım genelde çalışıyor canım ama okuldakiler bırak idare ederiz falan dediler sağ olsunlar en kötü öyle yaparız artık. Ben biraz da olayın şokundayım sanki beynim çalışmıyor
Bir çaresi elbet vardır en kötü yanına alırsın içini ferah tut hayırlı doğumların olsun da

Kızlar ben geçen doğum yapacağım hastanedeki hemşire ile görüştüm bana biberon getirme ama şahsi süt sağma cihazın varsa getir dedi normalde ilk zamanlar sağım önerilmiyordu sanki
Bir gece mi kalacaksınız iki gece mi 🙄
Ay inşallah ya sütüm geliyo mu anlayamıyorum da. Uyandırmak çok zor savaş veriyorum uyandırma için
kan şekerine baktılar mı? Düşünce de zor uyanır

X