2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kaç kilo şuan canım

Hanımlar herkese merhaba, bir şey sormak istiyorum size. Aramizda özellikle pedagog vs. varsa onların yorumları daha da kıymetli. Oyun halisini kaç aydan itibaren kullanabiliriz? Yenidoganda kullanılması kaş yapayım derken göz çıkarmaya mi sebep olur? Bilhassa aynalı ve piyanolu modelleri için sorum?

Bir akrabanın çocuğunu doktor diyor ki 4 kilo üstünde sezeryanla alalım. Ama annesi illa normal doğum olacak diye tutturduğu için normal doğumla doğdu. Ebe çekerken çocuğun omuzundan incitmiş kolu tam kalkmıyor şimdi. Askere bile gidemedi engelli raporu var. Çok ısrar etmemek lazım doktor ne diyorsa onu yapmak lazım

Kizlar ben bugun dr gittim dr plasentanin onceki sezeryan dikisime yapistigini goruyorum dedi çok moralim bozuldu ameliyat sirasinda ya ic kanama gecirebilirmisim yada rahmim alinabilirmis neden son gunlerinde olana hamile bir kadina soylenebilir mi cok mutsuzum bu zamana kadar boyle bisey yoktu 33 haftalik hamileyim nasil olduda yapisti Ne olur dua edin boyle bisey yoktur

Ay Allah korusun ya,
Yanılıyor olabilir belkide

Bende spinal anestezi olacağım 3 şubatta bu cumartesi anestezi ile görüşmem olacak hangi kan değerlerine bakılacak biliyor musunuz

Evet bizim daha var. Sezeryan günleri de bana çok geç veriliyomuş gibi geldi. Sezeryan günü gelmeden doğumlar olur bence ya. Doktorlar bizi kandırıyor mu
Ya evet doğumları gördükçe ben de doğurucakmışım gibi zamanı gelmiş gibi hissediyorum ama daha 1 ay varr

yaa o kadar etkiliyor mu ben bebekte hemen düzeliyor zannediyordum kalıcı olması çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…