2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben Instagram da tiny tasarım diye bı sayfaya 30 magnet kapı süsü ve takı yastığı yaptırdım, 1600 TL tuttu henüz gelmedi ama örnekleri çok güzel canım bakabilirsin

Şükürler olsun çıktım..
3.kere nst den sonra 3.saatin sonunda evimize geldik
Sola yat dedi doktor,orda daha rahat bebek. Kordon da gun icinde hareket halinde olunca bazen baski yapabiliyor dedi. Cuma tekrar nst.
Insallah subat 8e kadar dsyanir küçük erkekcunku bugun bi an doguma Alcak Sandım

Geçmiş olsun canım. Bugun yarın başımıza ne geliceyini bilmiyoruz her dakika bişeyıer çıka bilir. Biraz daha dayansalar bebişlerimiz inşallah

Bu durumunda ssvd daha riskli olabilir sezaryen daha güvenli ama başka doktora da görünüp fikir alabilir

Biraz aceleci kuş olcak galiba niye bu kadar çok nst giriyorsun kuzu tedbir amaçlı mı . Bebeğin kilosu boyu ne kadar olmuş bende cuma gitcem kontrole 2 hafta bir çağırıyor beni

Ben yine bir sorunla geldim aranıza lütfen bana bir akıl verin neredeyse 2 haftadir özellikle basimin sol tarafinda hic gecmeyen agrim var gecen yil mart ayinda yine bu sebeple mr cektirmistim ve pineal kist cikmisti doktor yilda bir mr cektir buyuyomu bakalim onun disinda bir zarari olmaz demisti bu son 2 haftadir basim cok agriyinca beni korku saldi kist buyudu mu acaba diye cunku buyuyunce Allah korusun kötü sonuclara sebep oluyormus kadin dogum doktorum mr cekilme dogumdan sonra cekil diyor gittigim beyin cerrahida sorumluluk senin sen bilirsin diyor ama bende zaten panik atak var bu şupheyle duramiyorum ne yapmaliyim sizce agrimda cok 35.haftadayim

Kızlar bu hafta bebek yer değiştirirken veya oynarken göbek deliğimin altından veya rahimden böyle sanki bir ip var onu çekiyormuş gibi hissediyorum. İçim çekiliyor resmen

Biraz aceleci kuş olcak galiba niye bu kadar çok nst giriyorsun kuzu tedbir amaçlı mı . Bebeğin kilosu boyu ne kadar olmuş bende cuma gitcem kontrole 2 hafta bir çağırıyor beni
Ay tam aceleci yaa..
Esim diyo oğlum niye acele ediyorsun burda da bisey yok
Ya beni ilk. Iki haftada bir nst aldi, sonrw haftada bir. Simdi sali ve cumartesi bakiyor sanirim tedbir amaçlı..
Adam korkuyo benden
2960gram falan 3 gunde bir bakinca cok Kilo değişmiyor ya 30.40 gram alıyor.
48cm olmuş. Ultrason Kağıdı ile suan telefon ugulamamAyni gidiyor 36+4

Çok geçmiş olsun. Mr cihazında radyasyon olmadığı için hamilelikte son derecede güvenli doktorunuz niye sorumluluk muhabbetine girmiş onu anlayamadım. Bence mr çektirip duruma göre hareket edebilirsiniz.

Nst deyken bi kadini doguma aldılar,
Ben doktorun yanına gittim dondum bi baktim dogum. Bitmis Bebek Yan tarafta Ağlıyor, ay bende ağladım
Spinal anestezi öneriyorum dedi oyle biraz konuştuk, kendi eşime de dogum o şekilde gerçekleştirdi dedi. Ameliyathane de gule, oynaya, muziklerle sezeryan yapıyoruz hic korkma vs dedi.

Gsgsfh aynen çok haklı eşin okadar şey yaşadın normal ama tedbirli olmak iyi bişi kuzum benimki de cuma ya 3 kilo olabilir ozaman , son haftalarda az kilo alınca haftasıyla uyumlu olmaya başladı tosuncuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…