2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay canım bir sürü birşeyler yaşamışsın Yemek yiyip öyle git 1 tane de çikolata ye de uyansın benim minnos uyuduğu için 2.’ye girdim

Kardeşimle ben hep 38 küsürlerde gelmek istemişiz. Tabi ters olunca sezeryan olmuş ama ben de 39 lara kalmam gibi geliyor. Bide zaman geçtikçe göbek bağı dolanır falan diye de korkuyorum. Yer daralmışken nasıl göbek bağlarını doluyolar anlamıyorum zaten

Bende bugün ebebekte indirim vardı ordan aldım bizde eskiler çarşafa falan sararlarmış ama hemen kullanmak doğru gelmiyor sanırım biraz toparlandıktan sonra kullanırım bende
Evet evet dikişlerde yapışıklık olur yoksa Allah korusun
Ama normal doğum hemen kullanıyor sanırım

Ay ben 2 gündür aşeriyorum resmen. Ama durup dururken değil görüp canım istiyor. Sonra aranıyorum başka şey aşeriyorum. İlk aylarımda acı aşeriyodum. Şimdi de ne görsem

Kızlar teşekkür ederim sağolun iyiki varsınız
İnsallah o tarihte sağ Salim kucağıma alırım da ben de yeni bi haftadır ağırlaşmaya başlamıştım tam zamanı benim için çok kalmasından taraf değilim maalesef çok kilolu bebek de sevmiyorum ama bi 3 kilo olsaydı iyiydi tabi ama yapısı minik yapacak bi şey yok bende sezaryen taraftarıyım doktorum spinal yapacak kistim var onu da alacak kanlarım çıkmadı anestezi işi yarına kaldı yarin da anestezi için gideceğim insallah hayırlısıyla kucağımıza alalım Allah nasip ederse buyur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…