2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay bende yuzey mendili alip kokluyorum icime cekiyorum. Evet biseyler eksik ondan

Feryasu ayy hadi gözünüz aydın Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Yavaş yavaş haberler geliyor ben de heyecanlanıyorumsiz nasılsınız bebiş nasıl doğum nasıl oldu :)

35 hafta 1 günlüğüz ödemim çok maalesef 30. Haftadan beri erken doğum riskinden yatıyorum dışarı çıktığım sayılı iyice şiştim
Oy ya buralara kadar geldik. Maşallah sana da. Ben de tam 35+1 im. İçin biraz rahatladı mı. Duyguların nasıl ? Ben de 24. Haftada 18 mm olunca serviks erken doğum korkusuyla geçirdim. Görümcem 36 + 5 te doğum yapmış. Şu haftayı da atlaksak sanki daha rahat olucam

Kizlar dun biraz cok gezdim galiba. Eksikleri almaya cikmistik. Bugun sabahtan beri vajinamda agirlik hiss ediyorum oturunca ara ara igne batiyor bir iki kere. Sancim yok. Acaba bebek kanalami yerlesiyor. Yada rahim agzim kisalmisdir ola bilirmi?
36+1 im bugun. 34+6 da rahim agzi 30mm olculmustu

Canım rahatladı diyemem idrar yolu enfeksiyonum ve mantar geçmedi. Perşembe de idrarda protein kaçağı çıktı yarın kontrolüm var ne olacak bilmiyorum.. İnan artık doğmasından korkmuyorum daha ne çıkacak diye korkuyorum inşallah sağ salim doğar bebişlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…