2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İsim işi sıkıntılı gerçekten. Yağız, kuzey, poyraz, aslan, deniz, Eray, Ediz, bunlar benim beğendiğim isimler belki fikir olur canım. Yani siz isim belirlemeden emrivaki gibi olmuş biraz ama şu sıralar hormonlardan herhalde herkesin dediği batıyor.

Aynen öyle ya o kadar sinir oldum ki diyorum limonlu su içince midem bulanıyor içeceksin ilaç kullanamazsın diyor kullandım ama diyorum anlatıyorum yok ben o vebale girmem diyor
Enfeksiyon varsa ilaç yazmadıysa asıl o zaman vebale girmiş olur ya bu aile hekimlerine hiç güvenmiyorum. Bencede kadın doğum doktoruna göster en iyisi sonuçları.

Ege koyalım veya Ege Tan ama bi baktım trendyolda kapı süslerine tüm bebeklerin ikinci adı Ege olmuş. Ondan da vazgeçtik. Ben şu türk mitoloji sözlüğüne bakayım bişey tanrısı vardır mutlaka hahahah

Hahahah herşeye bir tanrı bulmuşlar değişik bir isim çıkar illaki Teoman geldi şimdi aklıma

Biz Ahlas Sefa koyacağız belki fikir olur

Enfeksiyon varsa ilaç yazmadıysa asıl o zaman vebale girmiş olur ya bu aile hekimlerine hiç güvenmiyorum. Bencede kadın doğum doktoruna göster en iyisi sonuçları.
Bende o yüzden gideyim dedim çünkü enfeksiyon yüzünden rahatsız hissediyorum ilaç kullanmadan nasıl geçsin enfeksiyon şunu anlarım bak ilaç yazıyorum ama bol su iç okey ama sabahları limonlu su iç geçer demesi dalga geçer gibi

Hamilelikte de enfeksiyon hiç geçmiyor başa bela ya

Kızlar bende de enfeksiyon var dedi cuma günü lokasit yüksek çıkmış dedi monurol yazdı tek şase içtim ama idrar rengim hala koyu sarı bide arada kasıklarım agriyo ben haftamdam dolayıdır diye düşünmüştüm meğer enfeksiyon varmış, geçmedi mi bende de acaba işe yaramadı mı ilaç, kendi doktoruma cuma günü gidicem o zman söylerim diyorum geç olmaz di mi?

35 hafta 1 günlüğüz ödemim çok maalesef 30. Haftadan beri erken doğum riskinden yatıyorum dışarı çıktığım sayılı iyice şiştim
Allah yardımcınız olsun insallah az kaldı modunuzu moralinizi yüksek tutmaya çalışın bazen çok zor oluyor biliyorum ama olsun insallah hepimiz sağ Salim kucağımıza alalım insallah

Ana sağlığına gittim aac karnı.88 kg çıktım 10.kg aldim toplam 36 hafta ben de çok.kotuyum si ve dış eti agrisi dün gc3 sabahın sabah ettim hala devem.ediyor.sancilar çok kötüyüm bu

Monurol bende hiç işe yaramıyor ya piyeloseptyl iyi geliyor

KBB doktoruna gittim ağır grip geçiriyorsun dedi. 5-6 tane ilaç yazdı hepsini rahatça içebilirsin sıkıntı olmaz dedi. Prospektüsü okudum üçünde hamilelikte içmeyin diyor nasıl güvenip kullanayım şimdi. Antibiyotik olarak da amoklovin yazmış onu içebilirim değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…