2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İdrar yolu enfeksiyonu mu ? Ya 3 gün önce şase kullanmıştım işe yaramadı mı acaba tüh
Biz hep boyle supelendigimizde Ben idrar kulturu vermisdim ve doktorum idrar enfeksiyonu degil demisti. Vajinal enfeksiyon oldgunu soyledi fitil verdi hamilelik boyunca boyle akintilarim falan oldugunda fitili kullaniyorum geciyor amma yine geliyor. Dogumdan sonra tedavi olucam insallah

Sleepy 'nin sirkeli yüzey temizliği mendili favorim 😅 Bir yeri silerken önce koklayıp ohh diyorum hdhdh binada boya yapılıyor oh diyorum içime çekip 😂 birde sigara kokusu hep sevmişimdir annem bize hamileyken sigara aşermiş çok büyük ihtimalle kansızlıktan oluyor bunlar 😁
Bende sleepynin mavi olanına taktım gidip gelip onu kokluyorum neredeyse ağzıma sokup emicem suyunu 🤣🤣
Sol üst dişim apse yapmış ağrıyor bir bu eksikti gerçekten
APse olduğuna eminsen doktorun ile görüş antibiyotik için hele ki iyice şişerse çok zor beslenirsin doğumuna az kaldı o acıyı çekme

Canım rahatladı diyemem idrar yolu enfeksiyonum ve mantar geçmedi. Perşembe de idrarda protein kaçağı çıktı yarın kontrolüm var ne olacak bilmiyorum.. İnan artık doğmasından korkmuyorum daha ne çıkacak diye korkuyorum 🥺 inşallah sağ salim doğar bebişlerimiz
Amin canım benim. Stres yapma su içelim bol bol. Hem ödemini atarsın hem enfeksiyona karşı önlem. Mantar bebeğe zarar vermez de enfeksiyon beni de korkutuyor. Ne yapsak bu aralar dirençli heralde enfeksiyon.

Biz hep boyle supelendigimizde Ben idrar kulturu vermisdim ve doktorum idrar enfeksiyonu degil demisti. Vajinal enfeksiyon oldgunu soyledi fitil verdi hamilelik boyunca boyle akintilarim falan oldugunda fitili kullaniyorum geciyor amma yine geliyor. Dogumdan sonra tedavi olucam insallah
Vajinal enfeksiyonun bebeğe zararı var mı idrar yolu enfeksiuonu gibi ?

Hala isim bulamadığımız için çikolatayı isimsiz alıcam. Türk mitolojisi sözlüğünü açtım ordan isim bakıyorum artık ya çok moralim bozuk. Neyse bolçi markasının çikolatasını alıcam. Tadı nasıl biliyo musunuz? Başka bir çeşidini yemişsinizdir belki

Eklentiler

• Screenshot_20240122-150114_Chrome.jpg
    Screenshot_20240122-150114_Chrome.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar geçen hafta beni aile hekimi son kez kan vermek için çağırdı. Neyse ben gittim akıntımda fazlaydı. Sonuçlarda yine idrar yolu enfeksiyonu çıktı😒 sonuçları doktora göstermek için gittim bu arada b12 vitaminimde aşırı düşmüştü. Doktor bana idrar yolu için limonlu su iç b12 içinde bol et ye dedi 😒 her doktora saygım var ama söylediği şeyler yetersiz geldi doktorumda tatilde o yüzden yarın sonuçlarımı araştırma hastanesindeki kadın doğum doktoruna göstericem sonuçta gebelikte enfeksiyon riskli bir durum

Hala isim bulamadığımız için çikolatayı isimsiz alıcam. Türk mitolojisi sözlüğünü açtım ordan isim bakıyorum artık ya çok moralim bozuk. Neyse bolçi markasının çikolatasını alıcam. Tadı nasıl biliyo musunuz? Başka bir çeşidini yemişsinizdir belki
Ay bolçi çikolatasına bayılırım çok lezzetli ve kaliteli bir çikolata 😍

Kızlar geçen hafta beni aile hekimi son kez kan vermek için çağırdı. Neyse ben gittim akıntımda fazlaydı. Sonuçlarda yine idrar yolu enfeksiyonu çıktı😒 sonuçları doktora göstermek için gittim bu arada b12 vitaminimde aşırı düşmüştü. Doktor bana idrar yolu için limonlu su iç b12 içinde bol et ye dedi 😒 her doktora saygım var ama söylediği şeyler yetersiz geldi doktorumda tatilde o yüzden yarın sonuçlarımı araştırma hastanesindeki kadın doğum doktoruna göstericem sonuçta gebelikte enfeksiyon riskli bir durum
Hem yetersiz hem de zaten midemiz cayır cayır. Limonlu su beni mahvediyor mesela. Bazıları çok sallapati iş yapıyor ya

İsim seçenekleriniz var mıydı sanki konuşulmuş muydu iki isim düşünüyordunuz herhalde birisi uygar’dı doğru mu hatırlıyorum
Ever ama benim hevesim kaçtı artık. Niye bilmiyorum soğudum. Sarp ta çok ısrar etti çünkü eşim. Normalde bu kadar inat etmem ama eşimin kuzeni geçen sarp bebek napıyo dedi daha isim belirlememiştik. İnanılmaz sinirlendim ve Sarp ı kafadan sildim. Nasıl yani biz daha isim belirlememişiz ama onlar belirlemiş. Şu an Uygar ı da istemiyorum

Hem yetersiz hem de zaten midemiz cayır cayır. Limonlu su beni mahvediyor mesela. Bazıları çok sallapati iş yapıyor ya
Aynen öyle ya o kadar sinir oldum ki diyorum limonlu su içince midem bulanıyor içeceksin ilaç kullanamazsın diyor kullandım ama diyorum anlatıyorum yok ben o vebale girmem diyor

X