2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Daha 5.44 te karanlıkta ayaktayız karartma perdesi bizde bir işe yaramayacak belli
Ya çok karanlık olunca gece nasıl işlerinizi hallediyorsunuz benim evim 1. Katta sokak lambası tam yatak odasına vuruyor gece loş oluyor yani içerisi sanki ufak gece lambaları olur ya ondan yakmışım gibi gece uyandığımda bir daha ışık yakmıyorum oğlum ağlarsa alıyorum öyle yanıma altını galan değiştiriyorum diğer türlü ışık biley yaksam benimki hemen bakar oraya çok dikkatini çekiyor karanlık oluncada ağlıyor göremediği için kikendimde çok karanlıkta rahat edemezdim

Ben banyonun ışığını yakıyorum hafif bir ışık geliyor hem çocuğun odasına hem de yatak odasına o yeterli oluyor, sanırım alıştığım için ışık aramıyorum artık.

Çok geçmiş olsun canım tedavinin nasıl gidiyor hep ağrın olavak mı böyle şimdi kucağına almaanda almamız gerekiyor mecburen seni zorlayacak givi biraz ve git gide ağırlaşıyorlar kendilerini sağa sola atıyorlwr taşımak çok zor artık

Ay bizde tatilde 2 yaş çocuğu olan bir arkadaşımızla görüştük gördüğüm kadarıyla ili yaşta rahatlamak falan yok aksine bizden çok yoruluyordu annesi
Benim komşumun kızı 2 yaş sürekli inatlaşma bağırış ağlama kendini yerlere atma bi yere gidince oturamıyor kadın sürekli peşinde orayı burayı karıştırsın. Ha ne için rahat ev işi yemek vs onlarda sıkıntısı yok yanında oturup oyalanıyor yada annesi iş yaparken peşinde onunla yapıyor bir şeyler

Her zamanın kendince sıkıntıları oluyor ya hiçbirinde rahat ettim yok aralardan en kötüsünü seçmek bizim tercihimiz artık

Ben banyonun ışığını yakıyorum hafif bir ışık geliyor hem çocuğun odasına hem de yatak odasına o yeterli oluyor, sanırım alıştığım için ışık aramıyorum artık.
Hani tamamen karanlık odaya koyuyorlar ya bazen bebepş ondan merak ettim nbir ihtiyaç olduğunda ışık gelirse bir yerden o bebek uyanır diye düşünüyorum tabi bunları kendi bebeğime bakıp düşünüyorum benimki ufacık şeye uyanıyor heraşde o bebekler maşallah iyi uyuyor

Evet bizimde aynı böyleyi sürekli ağladı oyuncağını vermedi falan ama dediğin gibi işlerini falan rahat halleder

Ben daha hiç öyle karanlıkta yatmadım sokaktan gelen ışıkla aydınlanıyor birazda olsa. Karartma perdesini aldım daha gelmedi ilk kez deneyeceğim ama muhtemelen gece koridorda ışık yanar benim sabah gün doğmaya yakın kapatırım. Benim oğlum karanlık dinlemedi işte daha güneş doğmamıştı uyandı gayet doğmayan güneşi selamladı

Karartma perdesi var ama gece lambasi da var hep açık hatta fazla aydınlık diye üstüne tshirt örtüyorum. Sabah 5de falan emmeye kalkinca isigi kapatiyorum tam uyanana kadar perdenin kenarlardan sizan ışık yetiyor

Aynen çok haklısın zaman lazım.

Ben gece lambası kullanıyorum kırmızı ışık.
Bir yerde uykuya iyi geldiğini okumuştum.
Biz de doğduğundan beri kırmızı ışık kullanıyoruz.

Gece uykularımız düzene girdi ancak uykuya geçişte zorlanıyoruz bu aralar.Bir hafta köy evine gitmiştik annemle bebekle.Bebegim orada gündüz uyuduğu portatif hamak beşiğe gece uykusunda da alıştı.Kendi yatağında uyumuyor yatağını odadan çıkardık küçük beşiğini koyduk ondan uyuyor ve bir zaman sonra sığamayacak boyuta gelecek tam Kendine göre suan o zaman be yapacağız bilemiyorum ne çabuk alışkanlıkları değişiyor hayret verici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…