2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gökçe ben de çok seviyorum gökle ilgili yazıyor manası Gökçen de Mavi gözlü kişileri ifade etmek için kullanılan bir kelimedir. İnsanlar için iyi, güzel ve hoş kişi manalarında kullanılır. Gökyüzünün ait olduğu kişiyi belirtmek için kullanılır. bu şekilde. Biz de eşimle beyaz tenli ve mavişiz kızımıza da yakışır diye istiyoruz
Adıyla yaşasın minik maviş maviş evinize ışık, neşe saçsin inşallah

Evet ben de ilk hamileliğimde o şekilde olmuştum. Sanırım vücutta ne eksikse onu aşeriyor. Demir ya da vitamin eksikliğinden oluyordur. Fazla temas etmemeye çalış yine de😁
bende de var ama benzin boya oje asetat kalemi gibi şeyler koklama isteği kendimi tinerci gibi hissediyorum :KK70:
Ay evet ya kızlar dayanamıyorum bazen bazı vakitlerde hemen koklamak istiyorum kendimi zoruyorum uzak durmak için

Kızlar çölyak hastaligini duymuşsunuzdur bende cölyakliyim hamileligin sonlarina geldik malum etrafinizda hic çölyakli anne olup saglikli alerjisiz çölyaksız bebegi olan var mi bebegimde de cikmasindan korkuyorum sonucta genetik bir hastalik eger etrafinizda varsa bana biraz umut olur belki
Eltim çölyak. 3 çocuğu var 2 kız 1 oğlan. Hepsi de normal çok şükür. Korkmayın 😊 Allah’ın izni ile bir şey olmaz

Kızlar ben bir kaç gündür deli gibi temizlik ürünleri koklamak istiyorum cif porcoz ne bileyim sleepy mendilleri, tıbbı alkol falan elimde olsa agzima dokup lıkır lıkır içmek istiyorum deliricem ya. Koklamasam nefes aıamiycam gibi insan böyle şeylere aşerirmi ya
Sleepy 'nin sirkeli yüzey temizliği mendili favorim 😅 Bir yeri silerken önce koklayıp ohh diyorum hdhdh binada boya yapılıyor oh diyorum içime çekip 😂 birde sigara kokusu hep sevmişimdir annem bize hamileyken sigara aşermiş çok büyük ihtimalle kansızlıktan oluyor bunlar 😁

Sleepy 'nin sirkeli yüzey temizliği mendili favorim 😅 Bir yeri silerken önce koklayıp ohh diyorum hdhdh binada boya yapılıyor oh diyorum içime çekip 😂 birde sigara kokusu hep sevmişimdir annem bize hamileyken sigara aşermiş çok büyük ihtimalle kansızlıktan oluyor bunlar 😁
Allahım çok şükür kendimi delirmiş gibi hissediyordum .😀 Yalnız değilmişim 🙈

X