2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aylık fiyat mi bu peki? Burda da çok zor bulunuyor rica minnet.Arada bir alınacaksa ya da ayda bir ise 1500 istiyorlar ama güzel bir temizlik olmuyor ki😞 bulabilirsem ben de alacağım yeni bir kadın doğum öncesi mecburen…yapacak kimsem yok ben de yapamam
Tek seferlik fiyatı canım aynen benim de yapacak kimsem yok şu an robotla eşimle idare ediyoruz da eşim camlara asla girmez bugün bir mutfak penceresini sildi de bir sürü söylendi keşke şöyle haftalık alabilsek kadını ama iki öğretmen maaşıyla ve ev kredisiyle pek mümkün değil maalesef

Tek seferlik fiyatı canım aynen benim de yapacak kimsem yok şu an robotla eşimle idare ediyoruz da eşim camlara asla girmez bugün bir mutfak penceresini sildi de bir sürü söylendi keşke şöyle haftalık alabilsek kadını ama iki öğretmen maaşıyla ve ev kredisiyle pek mümkün değil maalesef
Maaşlara zam geldi sizin 😀 ben robotla hide temizlik.mendiliyle benimkide yapmaz bir is

Bende yarın için kadın aldım 800 tlye gelecek daha öncede alıyordum 2 ay önce 500dü yeni yılda 800 olmuş bakalım koltukları silmesini isticem inşallah yapar 🙄🙄

Emzirme refleks tam gelismedigi için boğazında kalır diye mi başka nedeni mi var bebek emmeye tam başladığı an sütün çoğalacak ama anne bebek çayları var aktarlarda, bir de ebebekte alkolsüz malt içecekler var güzel süt yapıyor sen de bu arada bol yeşillikli beslen dereotu, yeşil soğan özellikle
Bi arkadaşım bunu önerdi bunu da denesene bi de üzüm hoşafı bebekte gaz yapabiliyormuş ama bir de incir hoşafı

Eklentiler

• bfbdbad0-f438-43ad-8f53-3793410c8b94.jpeg
    bfbdbad0-f438-43ad-8f53-3793410c8b94.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 61
Şimdiden yaptırmak istemiyorum çünkü biliyorum ger yerim batacak annem rahat bir insan benim dağınık koyduğu koyduğu yerde saat 2 olur daha bulaşıklar toplanmaz ortada olur bende hiç sevemedim bulasik falan dağınıklık kalkacak sin her yeri toplayacak sin öyle.oturacaksin ama

Valla kızlar Allah yardımcınız olsun ben anneme geldim kız kardeşim annem babam eşim
Kendi çalıştığım yere giderken de annem benle gelecek bi kadinla üçümüz evi toparlayacağız halı perde her şey
Sonra annem dönecek sonrası de ben insallah Oglusumla baş başa 🤣🤣

Hepsinin gidecek yeri oluyor canım kaşıkla verip kepçeyle geri alıyorlar😩😒
Haklısın valla oluyor bide bebeğe bakacak kimse uoksa
Bende doğurmadan alayım dedim gelen giden çok olacak benim ne yazık ki
Aslında bebek bir 2 3 ayı tamamlaması lazım.salgun vat hastalik vat insanlar taze bebeğin yanina gelirken düşünmesi lazım ben hayır demeyi öğrendim kirilcak uzulcek diye umursamıyorum sonra kendim.uzuluuorum geçen kaynanam kişi sende çıkarayım dedi direk.hqyor dedim ben dogum yapacam.esim evde olacak 13byasinda ohlum var bebek olacak sana bakamam bu yıl dedim diger çocukların var dedim ne eziyeti var dedi eziyet değil dedim düzen dedim

Valla kızlar Allah yardımcınız olsun ben anneme geldim kız kardeşim annem babam eşim
Kendi çalıştığım yere giderken de annem benle gelecek bi kadinla üçümüz evi toparlayacağız halı perde her şey
Sonra annem dönecek sonrası de ben insallah Oglusumla baş başa 🤣🤣
Amin canm inş hayırlısı olsun

X