2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sol tarafıma yatarsam aynı öyle asit hissiyle uyanıp öksürük ve boğaz ağrısından duramıyorum..sağ tarafıma yatarsam olmuyor, sizin sağda da mı oluyor çok zormuş eğer öyleyse 😞 gaviscon denedin mi o daha iyi sanırım..Bebeğin pozisyonu nasıl? Benimkisi baş aşağı dönünce ben biraz daha rahatladım ama hala soluma hiç yatamıyorum hep sağıma yatmaktan çürüdü o taraf

1300 burda tutamıyorum ben de valla 🙈

valla ben deli gibi emzirdiğim halde 4. günden sonra ancak yavaş yavaş inmişti sütüm. Geliyordu da azar azar bebeğime yetmiyordu.Herkeste farklı oluyor canım sen bol bol sağ ve sıcak duşta masaj yap.Solgarın hapı da iyi oluyor bu sefer en baştan içmeye başlayacağım ben
Bizimde 1000tl.gecen yıldı bu sene hiç sormadım bile. Birde heryere girmiyorlar şaka gibi.

Bizimde 1000tl.gecen yıldı bu sene hiç sormadım bile. Birde heryere girmiyorlar şaka gibi.
Aynen ya Konyadayım bana da güya abla gelecekti yeni biri eski fiyattan söyleyeyim 1000 dedi. Yenisi kaç para acaba 😱😱Cam bolkonda extraya girer dedi. Birde vileda nasıl diyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ eski usul dedim. Beğenmedi basbaslı olsaymış diyor. Neyse elle sileriz diyor bi zahmet diyecektim de Töbe töbeee
Viledayla ben zaten siliyorum evim şöyle bastıra bastıra elle silinmeyecek ne anlamı kaldı. Ama bebe olduktan sonra karar aldım bende almayacağım. Yada sadece camlara alacağım. Parayıda eşimden ben alacağım😁😁

Bizim burda da 1000 olmuş, normalde günlüğe bile getiriyordum ben 600 falandı :KK43: şimdi mecbur çağırcam büyük temizliğe ama halıları falan da göndercem biraz tuzlu olacak 😅 benim evdeki tür halıların metrekaresi 48 lira olmuş inanılmaz, herhalde bi 2 bin de halıya gider 🥲

Aynen ya Konyadayım bana da güya abla gelecekti yeni biri eski fiyattan söyleyeyim 1000 dedi. Yenisi kaç para acaba 😱😱Cam bolkonda extraya girer dedi. Birde vileda nasıl diyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ eski usul dedim. Beğenmedi basbaslı olsaymış diyor. Neyse elle sileriz diyor bi zahmet diyecektim de Töbe töbeee
Viledayla ben zaten siliyorum evim şöyle bastıra bastıra elle silinmeyecek ne anlamı kaldı. Ama bebe olduktan sonra karar aldım bende almayacağım. Yada sadece camlara alacağım. Parayıda eşimden ben alacağım😁😁
Aaaaaa elle silen kadın mı kaldı hayret 🫠 en az 1300dür yeni fiyat.Bir de burundan kıl aldırmıyorlar ağzını açarsan bırakıyorlar, herşey de ekstra🫠benim aldıklarım yiyip içip yarım günde bitti diyip kaçıyordu tam gün parası alıp

Aaaaaa elle silen kadın mı kaldı hayret 🫠 en az 1300dür yeni fiyat.Bir de burundan kıl aldırmıyorlar ağzını açarsan bırakıyorlar, herşey de ekstra🫠benim aldıklarım yiyip içip yarım günde bitti diyip kaçıyordu tam gün parası alıp
Evet bizimkiler de elle falan silmiyor genelde. Dip köşe şöyle güzel bi temizlik olsa valla 1300 de batmaz insana. Ama düz temizlik yapıp gidiyorlar yani

Ben yaşadığımız şehirde imkan olmadığı için başka Bi şehirde yatıyordum 3 gündür eşim askeri personel izin biraz sıkıntı yaratmaya basladilar dün hastaden imza atıp çıktım ailem almaya geldi beni eğitim araştırma hastanesine yattım dün gece doktor 6 cm olana kadar yatarsin sonrasinda doguma alın dedi nöbetçi doktordu sancilarimi takip ediyorlar sadece hap veriyor diğer hastane özeldi serum falan da takılıyordu burda oda yok öyle hastanede bekliyorum Bi ilerleme yok dünden bu güne sancı biraz azaldı gibi eşim gelemedi benimle ağlamaktan helak oldum moralim çok kötü eşimin adi geçince bile ağlayasım geliyor benim normal doğumdan çok korkuyorum ama devlet olduğu için sonuna kadar normal diyorlar artık psikolojik olarak çok yıpranmış gibiyim şimdiden bebek olmadan depresyonlardayim
Canım çok haklısın az daha sabır 😔 inşallah bebiş biraz daha durur doğum olursa bile 34.haftayı atlattın sayılır küvezde kalma durumu olmaz hiç 🤲🏻Rabbim yardımcın olsun sıkıntılarını gidersin dua edeceğim ..🤲🏻

E bi zahmet elle Silsin..
Mantıklı gerçekten 😂😬bize versinler

Canım çok haklısın az daha sabır 😔 inşallah bebiş biraz daha durur doğum olursa bile 34.haftayı atlattın sayılır küvezde kalma durumu olmaz hiç 🤲🏻Rabbim yardımcın olsun sıkıntılarını gidersin dua edeceğim ..🤲🏻
İnşallah kuvöze girmezse çok güzel olur Biz ona çok iyi bakarız bende 7 aylık 1600 doğmuşum annem diyor kızın sana çekmiş keşke iyi yönü çekseymiş

Kızlar selam,
4 gündür reflü den asla uyuyamıyorum gece 2 de o korkunç mide asidi boğazıma geliyor sabahı sabah ediyorum. Dün birde kaşıntı eklendi parmak aralarına kadar kaşıntım vardı. Koltukta oturarak uyumaya çalışıyorum. Bu sabahta sol kolum ve elim sadece şişmişti. Rennie Duo şurup kullanıyorum ama bana mısın demedi. Yaşayan var mı benim gibi?
Ben de aynıyım :KK43: az ve sık yiyorum günde 3 kez ikiser ölçek Rennie duo verdi doltorum. Sorun yaşadığımda alıyorum az idare ediyor. Miden asit üretmeye baslayinca bir elma ye. Bir dahakine bi avuç leblebi at. Arada 1 bardak süt vs. Ben bu sekilde kontrol altında tutmaya çalışıyorum.

1500 adana maalesef elle silmek mi zaten bulamıyorsun burada kadın herkesin rutin gittiği tüm haftasini doldurduğu yerler var kadın bulmak mesele burada bir de elle sil desen telefona bile çıkmazlar 29 una ayarladım dogurmazsam dogurursam da gel dedim tabi sonrasında kaçmazsa kaç kere böyle söz verip gelmeyenler de olsu

Kızlar selam,
4 gündür reflü den asla uyuyamıyorum gece 2 de o korkunç mide asidi boğazıma geliyor sabahı sabah ediyorum. Dün birde kaşıntı eklendi parmak aralarına kadar kaşıntım vardı. Koltukta oturarak uyumaya çalışıyorum. Bu sabahta sol kolum ve elim sadece şişmişti. Rennie Duo şurup kullanıyorum ama bana mısın demedi. Yaşayan var mı benim gibi?
Bir de Rennie Duo ictikten sonra iki saat bisey yiyip içme o zaman fark ediyor

1500 adana maalesef elle silmek mi zaten bulamıyorsun burada kadın herkesin rutin gittiği tüm haftasini doldurduğu yerler var kadın bulmak mesele burada bir de elle sil desen telefona bile çıkmazlar 29 una ayarladım dogurmazsam dogurursam da gel dedim tabi sonrasında kaçmazsa kaç kere böyle söz verip gelmeyenler de olsu
Aylık fiyat mi bu peki? Burda da çok zor bulunuyor rica minnet.Arada bir alınacaksa ya da ayda bir ise 1500 istiyorlar ama güzel bir temizlik olmuyor ki😞 bulabilirsem ben de alacağım yeni bir kadın doğum öncesi mecburen…yapacak kimsem yok ben de yapamam

Oh şükür 🙏🏻 zaten hoca yani öğretsin benim için sorun değil ama mahremiyete dikkat ettiği sürece 😍 beni şey diye korkuttular ama kesiyi uzun açıyorlarmış kendileri dikmiyorlarmış
Öyle mi
Yok öyle bir durum küçücük kesi. Belli belirsiz uzman işi olduğu belli hiç dikisimde sorun da olmadı maşallah hemen de iyileşmisti tek sorun özel oda kolay bulunmuyor bizimki acil sezeryan olunca özel odayı gözümüz görmemişti ama 6 kişilik oda ve başka odaların da ortak wc alanı o zorlamasti beni bu şartlar yüzünden özele gidiyorum şimdi

Aylık fiyat mi bu peki? Burda da çok zor bulunuyor rica minnet.Arada bir alınacaksa ya da ayda bir ise 1500 istiyorlar ama güzel bir temizlik olmuyor ki😞 bulabilirsem ben de alacağım yeni bir kadın doğum öncesi mecburen…yapacak kimsem yok ben de yapamam
Bende siz gibiyim.yqpqcak.kimse. uok benimde

X