2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tek gelecek canım bir önceki sefer memnun kalmıştım inşallah güzel yapar yine. Aaaa deli mi ne temiz eve ne diye çağırayım onu valla iş beğenmiyorlar
Tek kişi tek günde bitirebilir mi ki bana hep 2 kişi geliyordu . Sen bak memnun kalırsan söyle olur mu 🫠

Kızlar şimdi bir de sizden bir öneri daha isteyeceğim 🫠 lohusa uzun kollu pijama takımı nerden ne marka aldınız? Artışın bi modelini beğendim ama ben önü düğmeli istiyorum 🙏🏻

Kızlar şimdi bir de sizden bir öneri daha isteyeceğim 🫠 lohusa uzun kollu pijama takımı nerden ne marka aldınız? Artışın bi modelini beğendim ama ben önü düğmeli istiyorum 🙏🏻
Ben geçen avmye gittim suwende güzel indirim vardı ordan aldım hala devam ediyor mu bilmiyorum ama yılbaşından önceydi

Kızlar benim kasılmalarım çok fazla arttı.2-3 güne bir serum takılıyor karnım çok ama çok sert bebek hareket ettikçe canım yanıyor.Üstüne böbrek ağrısı elimi dokununca bile ağrı hissediyorum orda.Çarşamba 34+0 olucaz inşallah 2 buçuk kiloyu geçmiştir 😔
Çok geçmiş olsun canım , ne serumu takıyorlar bu durumda

Ben geçen avmye gittim suwende güzel indirim vardı ordan aldım hala devam ediyor mu bilmiyorum ama yılbaşından önceydi
Kalmamıştır aslında hepsiburadada da şuan suwen indirimi var ama ben biraz daha uzun olsa iyi olur diyorum . Hasta pedi falan takıyoruz ya ilk gün, belli olmasın diye

Valla bu hastalıktan sonra diyorum ki iyiki bebek doğmadan olmuşum gözüm çocuğu görmezdi anneme verirdim gönderirdim kesin yapamazdım.. şimdi de doğumda isteyen kim varsa gelsin baksın çocuğa diyorum ilk hafta ne olur ne olmaz ameliyat ağır olur vs ağrım acım olur diye kimseye yok demicem gelip baksınlar bisey olsa 🤭🥺

İnşallah canim, prematüre zor emme refleksi tam gelişmemiş oluyor malesef uykuya ve sariliga meyilli oluyor her seyi cok minnaktir simdi ama bir arkadasin da dedigi gibi sen çok güçlü bir annesin kızın da sana çekmiştir merak etme, zaman geçtikçe her şey daha da kolaylaşacak, geçip gidecek endişelenme güvenilir bir çocuk doktoru gözetiminde takibinde olun hem bu seni de rahatlatır
Evet aynen dediğin gibi sarılık uykuya meyillilik ve uyanamama. Beslenmenin zaman alması bide reflu gibi kusmasi var. Iyi bi doktor ariyoruz yarın gidicez inşallah denk gelecektir.

Momsel için bir arkadaşın doktoru önermiş trendyoldan baktım yorumları çok iyiydi onu aldım bestlak aldım bir de faydasını görmezsem bunu da denerim inşallah hepimizin sütü hemen gelir ve bol sütlü oluruz bebislerimiz de emer güzel kilo alır inşallah
O hangisi link var mı? Ben bestlak, solgar, hipp emziren anne çayı 1 kutu aldım ama daha birşeyler alacağım

Kizlar merhaba. Emzirme sutyeni hangisimdem kaç bedem aldiniz ben magazadan aldim bir tane amma sipariş vermedim iki tane daha almak istiyorum beden konusunda ve kalitede kararsızım ya olmaz diye. link verirseniz çok mutlu olurum

Eklentiler

• 20231219_133510.jpg
    20231219_133510.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 93
  • 20231219_133518.jpg
    20231219_133518.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 94
Suwen aldım benim aldığım kısa değil ama ince kumaşı baya.Kalın istiyorsanız yeterli olmaz.Ben ince istiyordum çok aşırı terliyorum bunalıyorum emzirme dönemi

X