2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bi de bu lactamil in çayı varmış onu da deneyebilirsin
Momsel için bir arkadaşın doktoru önermiş trendyoldan baktım yorumları çok iyiydi onu aldım bestlak aldım bir de faydasını görmezsem bunu da denerim inşallah hepimizin sütü hemen gelir ve bol sütlü oluruz bebislerimiz de emer güzel kilo alır inşallah

Momsel için bir arkadaşın doktoru önermiş trendyoldan baktım yorumları çok iyiydi onu aldım bestlak aldım bir de faydasını görmezsem bunu da denerim inşallah hepimizin sütü hemen gelir ve bol sütlü oluruz bebislerimiz de emer güzel kilo alır inşallah
Aminnnnn herkesin inşallah

Yok öyle bir durum küçücük kesi. Belli belirsiz uzman işi olduğu belli hiç dikisimde sorun da olmadı maşallah hemen de iyileşmisti tek sorun özel oda kolay bulunmuyor bizimki acil sezeryan olunca özel odayı gözümüz görmemişti ama 6 kişilik oda ve başka odaların da ortak wc alanı o zorlamasti beni bu şartlar yüzünden özele gidiyorum şimdi
Ay çok teşekkür ederim ya içime su serptiniz resmen 🫶🏻 oda işini de halletmeye çalışcam ya bakalım inş olur

Bende yarın için kadın aldım 800 tlye gelecek daha öncede alıyordum 2 ay önce 500dü yeni yılda 800 olmuş bakalım koltukları silmesini isticem inşallah yapar 🙄🙄
Tek kişi mi gelecek 😀 sen memnun kalırsan ben de çağırayım . Ben birini çağırıyordum ama her geldiğinde ev kirli diyordu bana . Pardon da temiz olsa neden çağırayım

Kızlar ben rahmimde aşırı baskı hissediyorum özellikle yattığımda sağa sola döndüğümde alttan alttan baskı hissediyorum .Doktor 3 gün önce açılma yok dedi hatta uzunluğu 40 olarak ölçtü ama var mı aranızda bu durumu yaşayan sanki bebek çıkacak gibi baskı var

Kızlar ben rahmimde aşırı baskı hissediyorum özellikle yattığımda sağa sola döndüğümde alttan alttan baskı hissediyorum .Doktor 3 gün önce açılma yok dedi hatta uzunluğu 40 olarak ölçtü ama var mı aranızda bu durumu yaşayan sanki bebek çıkacak gibi baskı var
Ben de bu hafta full onu yaşadım ve doktora sordum 4 cm idi kapalı idi rahim ağzı aynı şekilde 🫠

Ben de de oluyor baskı bazen diyorum açılma mi oluyor ki bide agri eşiği yüksek bir insanim kolay kolay hissetmem belim.agrouor 2 gundur dogum agrisi mi yoksa beden en fıtık mi sancı yapiyor

Tek kişi mi gelecek 😀 sen memnun kalırsan ben de çağırayım . Ben birini çağırıyordum ama her geldiğinde ev kirli diyordu bana . Pardon da temiz olsa neden çağırayım
Tek gelecek canım bir önceki sefer memnun kalmıştım inşallah güzel yapar yine. Aaaa deli mi ne temiz eve ne diye çağırayım onu valla iş beğenmiyorlar

M Madamu doktorunuz ne diyor kaç kilo olmuş neden uzun kalacak dediler
Bebeğimin doktoru belirli bir süre vermedi ama kilo alımına göre biz öyle tahmin ediyoruz muhtemelen bir ayı bulup çıkacak.1600 gr. Süt alıyor kilo alımı ve önce mamadan kesilip direkt anne sütüne gecilecek daha sonra adaptasyon süreci emzirmeye başlayacağız.Normal kilo ve haftasına muhtemelen ulaşıp çıkacağız bu da 4-5 haftalık bir süreç gibi görünüyor hayırlısı ile.🙏🏻

Haklısın valla oluyor bide bebeğe bakacak kimse uoksa

Aslında bebek bir 2 3 ayı tamamlaması lazım.salgun vat hastalik vat insanlar taze bebeğin yanina gelirken düşünmesi lazım ben hayır demeyi öğrendim kirilcak uzulcek diye umursamıyorum sonra kendim.uzuluuorum geçen kaynanam kişi sende çıkarayım dedi direk.hqyor dedim ben dogum yapacam.esim evde olacak 13byasinda ohlum var bebek olacak sana bakamam bu yıl dedim diger çocukların var dedim ne eziyeti var dedi eziyet değil dedim düzen dedim
Valla denmiyor ki :KK43: benim ailemin ilk torunu çok hevesliler eşimin annesi gelecek mecbur gelme diyemiyorsun burda akraba yok ama arkadaş çevremiz çok onlarda gelirler biraz bebek toplanınca yoksa kimseyi çekecek kafam yok

Benimde bunlar aklımda kalsın teşekkürler amin amin 🙏🏻😊🤲🏻

Bebeğimin doktoru belirli bir süre vermedi ama kilo alımına göre biz öyle tahmin ediyoruz muhtemelen bir ayı bulup çıkacak.1600 gr. Süt alıyor kilo alımı ve önce mamadan kesilip direkt anne sütüne gecilecek daha sonra adaptasyon süreci emzirmeye başlayacağız.Normal kilo ve haftasına muhtemelen ulaşıp çıkacağız bu da 4-5 haftalık bir süreç gibi görünüyor hayırlısı ile.🙏🏻
Anladım canım en güzel ve hayırlı zamanda ve bebeğin için en sağlıklı zamanda çıksın insallah 🙏🏻🤲🏻😊

X