2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Usg cihazları da farkediyor hakkaten. Neyse sürprizlerde güzeldir ya
Sağlıklı sıhhatli olsun da valla kilosu falan umrumda değil bi şekilde alır tansiyonlarım da uçmasında akşamla yine heyecandan bi ölçüm 16/9 gördüm sonra 13/8 oldu bıktım ya valla birden ya tansiyonlarım zıpladı çok stresliyim

Aynen öyle sağlıklı sıhhatli olsunlar da kilosu sorun değil doğduktan sonra daha hızlı kilo alırlar. Tansiyon takibi de istemsizce tansiyon yükselmesine sebep oluyor. Bu saatten sonra artık tansiyon yüksek seyretse de korkma koca bebek oldular. En kötü ihtimal erken doğum olur bütün herşeyleri gelişti gayet kolay adapte olurlar bende kendime bu şekilde telkin veriyorum. Stres yapma sakin ol hamile olarak geçireceğimiz kaç günümüz kaldı tadını çıkaralım Doğuma kadar canım onu çekti bunu çekti şuram ağrıyor diye nazlanmak için en iyi vakit kaçırmayalım

Benim de epigastrik ağrım oldu bir süre geçmedi. Sonra karnım kasıldı belim ağrıdı. stres yaptım ta 16/9 olmuş. Sonra bekledim dinlendim sakinleştim 13/8. Birden çıkıyor benim de, çok şükür düşüyor hemen ama gerçekten stresli oluyor

Çok teşekkür ederim o kadar haklısın ki doktorumun cümleleri böyle şeyler beni çok rahatlatıyor

Benimde öyle tansiyon ölçeceğim diyince heyecandan 16/9 sonra kardeşim konuşuyor ben onu dinliyorum dikkatimi dağıtıyor ölçerken 13/8 inanılmaz bi şey ya doktorum günde 1 ölç artık dedi 13/8 cikiyor hep akşam başım biraz ağrıyınca hep ağrıyor kıs geldiğinden beri sinüzitim var tansiyonum yokken de aslında aynı ağrı ama acaba biraz şiddetli mi bi ölçeyim dedim heyecandan yine yükseldi

Çok teşekkür ederim o kadar haklısın ki doktorumun cümleleri böyle şeyler beni çok rahatlatıyor
Rica ederim ne demek Bazen herşeyi bilmekte pek iyi değil mesleki deformasyon sebebi ile de panik oluyoruz biraz

Rica ederim ne demek Bazen herşeyi bilmekte pek iyi değil mesleki deformasyon sebebi ile de panik oluyoruz biraz
Ya cehalet mutluluktur doktorum bu damar direncinden bahsetmese belki hic tansiyonum yükselmeyecekti su an için idrarda protein kaçağım yok resmen hastalığı bilmek stres ve olmayan şeyi beraberinde getiriyor

Ya cehalet mutluluktur doktorum bu damar direncinden bahsetmese belki hic tansiyonum yükselmeyecekti su an için idrarda protein kaçağım yok resmen hastalığı bilmek stres ve olmayan şeyi beraberinde getiriyor
Aynen katılıyorum Neyse ki gayet iyi haftalardayız çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…