2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğum dan sonra olur bence ama için rahat edecekse 1 takım al istersen ben suwenden almıştım gayet güzel yumuşacık

Güncelleyelim minik kızıma kavuştum bugun. Suan rutin takip ediliyoruz. Toplandığımda daha detaylı yazarim inşallah
Ayyyy hadi gözünaydın çok şükür Allah analı babalı büyütsün Merakta bırakma bizi en kısa zamanda detayları bekliyoruz

Selam kızlar dün karın sertliği şikayeti ile geldim sancılarim 58 60 fln oldu yatış yapıldı dün ciğer geliştirici iğne oldum şimdi tekrar olucam 35+5 haftalığım sizce erken doğum mu olur dün sancım vardı bugün yoktu bilmiyorum kafam çok karışık bebeğime zararı fln olmaz dimi gerçi kilosu iyi

35+5 gayet iyi merak etmeyin hiç sıkıntı olmaz doğsa bile. Takibinizi yapıyorlardır mutlaka ama. Sağlıkla kucağınıza alın

Ben trendyoldan ucuza 2xl aldim gayet oldu. Daha iyi birsey icin son bir ayi beklicem .Bende gebelik oncesi M beden giyiyordum.

Merhaba ben kedimize bebeğimizin patigini şapkasını vs. koklatacağım. Şimdiden yatak odasının kapısını kapatıyorum çünkü 6 ay kadar bebek bizimle yatacağından kedimizi yatak odasına almayacağım. Almama sebebim sevdiği insanlarin göğsüne yatmayı sevmesi. Anne yanına da girip tehlikeli bir durum oluşmasını engellemek için böyle karar aldık. Bunun dışında gün içinde birlikte olacağız tabi sadece uykuda ayrilacaklar.

Amin inşallah 3 aşağı 5 yukarı ölçülen kiloya yakın doğacaklar.
Valla ben iki doktor arasında 240 gram bi günde fark gördüğüm için hatta boy ölçümü bi hafta önceye gire 1 cm küçülmüş olarak da gördüğümden memleket geldiğimde kendi doktorumdan ayrıldıktan sonra doğumdan bana süpriz olacak diye düşünüyorum

hiç gerek yok doğumda göbeğin bir kısmı gidecek onun öncesinde de eşimden giyiniyorum ben de

Ben normalde de yatak odasına almıyorum takır tukur ses yapıyor baştan yasaktı yatak odası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…