2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hamilelikten önce M beden giyiyordum, hamilelikte rahat edeyim diye kendime XL pijama almıştım. Hastane çantasına da ondan koymuştum. Biraz önce göbeğimin XL bedende de açıkta kaldığını fark ettim ☹️ buna da sığamıyorum. Son 3 4 hafta için yeni pijama almalı mı? Siz nasıl bir çözüm buldunu?
Hastane için başka pijamanız yoksa alın bence. Doğum sonrası göbek hemen küçülmüyor. Sonra da giyersiniz. Büyük beden değil de hamile kalıbı tercih ederseniz daha iyi olur 👌🏼

Güncelleyelim 🥰 minik kızıma kavuştum bugun. Suan rutin takip ediliyoruz. Toplandığımda daha detaylı yazarim inşallah 🤲🤲
Ayyyy prensesimiz geldi demek 😍❤️🙏🏻 Allahım analı babalı büyütsün detayları iyi olunca yazarsın canım hayırlı olsun hoş geldi kuzumuz

Güncelleyelim 🥰 minik kızıma kavuştum bugun. Suan rutin takip ediliyoruz. Toplandığımda daha detaylı yazarim inşallah 🤲🤲
hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.Umarım siz ve bebeğiniz iyisinizdir.Grubumuzda sizden evvel de ben dogum yaptım.5 gün oldu.34+3te doğum yaptım sanırım sizinle yakınız gün olarak.İnsallah hayırlısı ile en yakın zamanda sağlıkla bebeğinizle evinize kavuşmanız dileğiyle 🌸🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Son düzenleme:
Valla ben iki doktor arasında 240 gram bi günde fark gördüğüm için hatta boy ölçümü bi hafta önceye gire 1 cm küçülmüş olarak da gördüğümden memleket geldiğimde kendi doktorumdan ayrıldıktan sonra doğumdan bana süpriz olacak diye düşünüyorum 🤣🤣
Ben hep aynı doktora gittiğim için ölçümlere güveniyorum ama tabiki %100 ölçtükleri gibi doğmuyorlar illaki sapma payı oluyor 😁 seninki gerçekten sürpriz olacak gibi duruyor 😁

Ben de uyuyamıyorum sabahın köründe de maratonum başlıyor oğlumla😅bir de hala işe gidiyorum hedef 37.Ben de yarın gideceğim doktora çok merak ediyorum ve çok özledim 4 hafta oldu 🥹 artık sıklaşacak inşallah

ya ben bu izin işlerini hala anlayamadım gebelik kafası bir türlü basmıyor😅 ben 37ye kadar çalışıp 38de doğum yaparsam 15 hafta izin hakkım oluyor değil mi doğum sonrası?

Çok geçmiş olsun doktorunuz ne dedi nişan değil di mi bu

merhaba benim ilk gebeliğimde bazı ölçümlerde öyle çıkıyordu doktorum normal dedi pozisyona bağlı öyle oluyor sanırım.bacaklar hafif parantez gibi oluyor ondan doğru ölçülmüyor bence, bebeğimin boyu normal doğdu kısa değildi
Toplam 16 haftaya 37 den itibaren 16 hafta sayacaksın yani 5 hafta çalıştın onu doğum sonrasına aktarınca 13 hafta oluyor sonraya kalan. Ben öyle anladım. Ama erken doğurunca 38 de onlarda aktarılıyor sanırım . Toplam 16 hafta işte ister 38 de doğur ister 41 de 🥲

Ben hep aynı doktora gittiğim için ölçümlere güveniyorum ama tabiki %100 ölçtükleri gibi doğmuyorlar illaki sapma payı oluyor 😁 seninki gerçekten sürpriz olacak gibi duruyor 😁
İşte çalıştığım yerdeki doktoruma gidiyordum 33 haftaya kadar 34-35 memleketteki doktoruma geldim arada bi tansiyonum yükselince acile geldim acilde ile poldeki doktorum arası bi günde 240 oynadı
Poldeki Dr la önceki doktorum arasında boy 1 cm küçüldü olarak oynadı yani ölçümler aşırı oynakmis ona inandım artık cidden çok supriz olacak 🤣🤣

İşte çalıştığım yerdeki doktoruma gidiyordum 33 haftaya kadar 34-35 memleketteki doktoruma geldim arada bi tansiyonum yükselince acile geldim acilde ile poldeki doktorum arası bi günde 240 oynadı
Poldeki Dr la önceki doktorum arasında boy 1 cm küçüldü olarak oynadı yani ölçümler aşırı oynakmis ona inandım artık cidden çok supriz olacak 🤣🤣
Usg cihazları da farkediyor hakkaten. Neyse sürprizlerde güzeldir ya 😁

Bizim de bir köpeğimiz var :) Tarkan Özvardar'dan destek aldık köpeğimiz evin içinde ve bizimle yatıyor çünkü. Şu video da çok açıklayıcı:

Siz şimdiden puset ve bebek arabası ile alıştırma yürüyüşlerine başladınız mı? Yoksa doğum sonrasında mı planlıyorsunuz?

Ben de bir Tarkan Özvardar takipçisiyim. Sıkı😊 teşekkür ederim bunu izleyeceğim.
Şu anda 32. haftadayım ve 3-4 haftaya bebek arabası gezintilerine başlarız diye düşünüyorum.

X