2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hastane için başka pijamanız yoksa alın bence. Doğum sonrası göbek hemen küçülmüyor. Sonra da giyersiniz. Büyük beden değil de hamile kalıbı tercih ederseniz daha iyi olur

Güncelleyelim minik kızıma kavuştum bugun. Suan rutin takip ediliyoruz. Toplandığımda daha detaylı yazarim inşallah
Ayyyy prensesimiz geldi demek Allahım analı babalı büyütsün detayları iyi olunca yazarsın canım hayırlı olsun hoş geldi kuzumuz

Güncelleyelim minik kızıma kavuştum bugun. Suan rutin takip ediliyoruz. Toplandığımda daha detaylı yazarim inşallah
hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.Umarım siz ve bebeğiniz iyisinizdir.Grubumuzda sizden evvel de ben dogum yaptım.5 gün oldu.34+3te doğum yaptım sanırım sizinle yakınız gün olarak.İnsallah hayırlısı ile en yakın zamanda sağlıkla bebeğinizle evinize kavuşmanız dileğiyle

Son düzenleme:
Ben hep aynı doktora gittiğim için ölçümlere güveniyorum ama tabiki %100 ölçtükleri gibi doğmuyorlar illaki sapma payı oluyor seninki gerçekten sürpriz olacak gibi duruyor

Toplam 16 haftaya 37 den itibaren 16 hafta sayacaksın yani 5 hafta çalıştın onu doğum sonrasına aktarınca 13 hafta oluyor sonraya kalan. Ben öyle anladım. Ama erken doğurunca 38 de onlarda aktarılıyor sanırım . Toplam 16 hafta işte ister 38 de doğur ister 41 de

Ben hep aynı doktora gittiğim için ölçümlere güveniyorum ama tabiki %100 ölçtükleri gibi doğmuyorlar illaki sapma payı oluyor seninki gerçekten sürpriz olacak gibi duruyor
İşte çalıştığım yerdeki doktoruma gidiyordum 33 haftaya kadar 34-35 memleketteki doktoruma geldim arada bi tansiyonum yükselince acile geldim acilde ile poldeki doktorum arası bi günde 240 oynadı
Poldeki Dr la önceki doktorum arasında boy 1 cm küçüldü olarak oynadı yani ölçümler aşırı oynakmis ona inandım artık cidden çok supriz olacak

Usg cihazları da farkediyor hakkaten. Neyse sürprizlerde güzeldir ya

Ben de bir Tarkan Özvardar takipçisiyim. Sıkı teşekkür ederim bunu izleyeceğim.
Şu anda 32. haftadayım ve 3-4 haftaya bebek arabası gezintilerine başlarız diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…