2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bel fıtığı başlangıcım var dün bulaşık makinesini yerleştirirken belim ağrıdı şimdi de yürürken bile ağrı yapıyor sıcak su torbası koysam olur mu ki

Ne güzel, nasıl seviniyorum sizlere, imrenmiyorum desem yalan olur ama en çok da dua ediyorum, bebekleriniz sağlıkla gelsin diye. Kritik dönemleri atlattınız, artık doğuranlar bile var aranızda. Maşallah böyle hep hayırla ilerlesin süreçleriniz. Tebrik ediyorum hepinizi. Aylardır yorucu yoğun dönemlerden geçtiniz yokun sonu geldi nihayetinde. İnşallah bundan sonrası da güzel olacak, bir avazda doğurun sağlıkla büyütün. Evlatlarımız vatana millete hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. Rabbim yolundan ayırmasın..

Canım Allah razı olsun. İnşallah en hayırlı en hazır olduğun vakitte sağlıkla sana da nasip olsun. İyi dileklerin kat be kat dönsün inşallah sana

Çok teşekkür ederiz bu güzel kandil gününde rabbim hayırlı istediğin zamanda sağlıkla sıhhatle sana da nasip etsin insallah

Kızlar fena bir salgın var lütfen maskesiz gitmeyin bu daha farklı geçen olduğum hastalıktan. Deli gibi öksürükle başladı boğaz şişmesi yok ama acısı var. Sürekli öksürüyorum korkuyorum da covid mi acaba diye daha önce olmamıştım tam da doğuma yakın zamanda buldu parol içiyorum bir tek başka ne yapılır bilmiyorum maske takmadım hiç keşke taksaydım herkes hasta inanmamıştım

Gözlerimi doldurdun böyle bir günde dilediğin her güzel dilek kat ve kat seni bulsun inşallah

Kızlar bel fıtığı başlangıcım var dün bulaşık makinesini yerleştirirken belim ağrıdı şimdi de yürürken bile ağrı yapıyor sıcak su torbası koysam olur mu ki
Benim de aynı sorunum var 6.ayımda tutulmuştum. Kadın doğum doktorum fast jel önermişti, üzerine de sıcak havlu koyunca çok hızlı toparlıyor.

Allah razı olsun canım benim, Rabbim bu güzel günde sana da sağlıkla hayırlı evlat nasip etsin. Aminn

Cok geçmiş olsun maalesef herkez hasta ve kolay kolay iyilesilmiyor, annem, babam kardeşim bayadir hastalar.
Rabbim bebeklerimiz korusun, bal zencefil, limon yap. Birde parol içebiliyoruz zaten.bende de hafif kırgınlık var gibi

Canım benim bu güzel kandil günü Allah en hayırlı zamanda sana da çok güzel hayırlı evlatlar nasip etsin yaşadığın imtihan sana cennette en güzel yerleri nasip etsin

Canım ben 25 haftalık gebeyim ve son 10 gündür covid ile cebelleşiyorum. BAna da eşimden bulaştı. İnternetten şu testlerden alıp yaptık ikimizde de covid çıktı. Doktora söyledik. Eşim daha hızlı ve hafif atlattı. İkimizde de 3 biontech aşısı var. Ancak benim çok ağır geçti ve antibiyotik verdi doktor kulanmak zorunda kaldım. Ona rağmen hala atamıyorum öksürüğü. Eğer kendini hasta hisseden ve test alıp yapmak isteyen varsa paylaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…