2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ellerinize sağlık kuzum miss gibi olmuş ağız tadıyla yemek nasip olsun ,

Çok güzel duruyor canım elinize sağlık Bende güya bu hafta dondurucuya biseyler atacaktım ama kaldı maalesef

Çok az kalmış sağlıkla kavuşun. Sancı esnasında kasılma karında sertleşme oluyor mu? Sancı sadece kasıklarda mı karnın genelinde mi oluyor?

Teşekkür ederim canım aynen öyle doktorum da öyle dedi ama yine de işte geleceği tarihten 2 hafta önce gelince insanın kafasına takılıyor ister istemez

Teşekkür ederim canım aynen öyle doktorum da öyle dedi ama yine de işte geleceği tarihten 2 hafta önce gelince insanın kafasına takılıyor ister istemez
Takılıyor tabi takılmaz mı doktor bana istirahat et erken doğabilir diyince ağlayarak çıktım hastaneden

Çok şükür iyiyim ama kasılmalar tam gaz aynen devam ediyor cuma kontrolüm var bol bol istirahat ediyorum başka da elimden birşey gelmiyor Allah büyüktür
Allah ne demişse olacak insallah zamanında sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza alalım evlatlarımızı sizin kaç hafta kaç kilo olmuştu bebeğiniz tabi siz çok paylaşmıyordunuz söylemek zorunda hissetmeyin merak ettim

Amin inşallah Perşembe günü 34+3’te 2600’e yakındı kilosu. Cuma 35+4 oluyoruz bakalım kaç kilo olacak. Ortalama 250 gr alıyor haftalık.

Amin inşallah Perşembe günü 34+3’te 2600’e yakındı kilosu. Cuma 35+4 oluyoruz bakalım kaç kilo olacak. Ortalama 250 gr alıyor haftalık.
Aynen benimde öyle alıyor masallah subanallah usg dan farklı da doğuyorlar ama kilolar da iyi artık insallah sağlıkla sıhhatle zamanında alırız kucağımıza

Kızlar hamilelikten önce M beden giyiyordum, hamilelikte rahat edeyim diye kendime XL pijama almıştım. Hastane çantasına da ondan koymuştum. Biraz önce göbeğimin XL bedende de açıkta kaldığını fark ettim buna da sığamıyorum. Son 3 4 hafta için yeni pijama almalı mı? Siz nasıl bir çözüm buldunu?

Çok az kalmış sağlıkla kavuşun. Sancı esnasında kasılma karında sertleşme oluyor mu? Sancı sadece kasıklarda mı karnın genelinde mi oluyor?
Teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kavuşalım
Bildiğimiz regl ağrısı gibi gidip geliyor kısa aralıklarla önce bel ve bacaklarıma vurdu sonra kasıklarıda saat ilerledikçe ağrı artıyordu kasılmam olmadı ama ara ara sertleşmem oldu

Aynen benimde öyle alıyor masallah subanallah usg dan farklı da doğuyorlar ama kilolar da iyi artık insallah sağlıkla sıhhatle zamanında alırız kucağımıza
Amin inşallah 3 aşağı 5 yukarı ölçülen kiloya yakın doğacaklar.

Ben kocamın dolabından giyiniyorum çok iyi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…