2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim bütün eşyalar hazır bebek kıyafetleri yıkandı ütülendi sadece isim işlemeli hastane çıkışı takımlarım kaldı.Her sancımda panik oluyorum valizim hazır değil diye bir yandan da erken gelmesin bebiş diye hazırlayasım gelmiyor.

İnsallah kuvezde kalmasına gerek kalmaz bebeğimin dua edin kızlar
Doktorcum haftaları gayet iyi Allah’ın izniyle küvez ihtiyaçları olmaz. Bazen 39-40.haftada doğan bebek bile küveze girebiliyor bebeğin kliniği önemli aslında. Ekstra bir sıkıntı olmazsa küveze girmezler artık

Mucizem4564 leSourire Moni moni kızlar nasılsınız, arada bizi güncelleyin
Canım benim dün hem anestezide hem ultrasonda randevum vardı
Bebiş 3200kg 49 cm hala 3 hafta önde görünüyor
Anestezidede epidural istediğimi söyledim ani bi durumda sezeryana alınırsamda uyutulmayı istedim
Benim oğlan sözde erken gelicekti ama yerini sevdi heralde tık yok
13 gün sonra serklajım alınıcak
Progestanı doktoruma sormadan bıraktım hurma yemeye başladım
Kısada artık doğurmak istiyorum

Ay masallah kuzuma nasıl büyümüş az kaldı gelecek valla

Ay şimdiden mi sütünüz geldi ne güzeel. Sağlıkla kavuşun bebeğinize

Doğumdan sonra da gelir mi bilmiyorum açıkçası. Ben mamasını hazır edip hastaneye gidecek gruptayım

Gelenler gelmis sakın ol canm sen çantanı.hazirla yinede wma hersey yıkanmış utulenmis

Valla eşim de başımda bekliyor işe gitmiyor büyükle ilgilenmek için, belki de ondan çabuk sinirleniyorum

Bir an önce yap canım bu yeni nesil bebelerin sağı solu belli olmuyor planlıdan önce gelmek isterse panik olma boşa bugün yarın yap bir an önce bitsin

Valla hastane de yok ortada daha
Doktorumun anlaşması bitmiş öbür hastane ile, büyük zincirlerden biri ile anlaşacaktı. Bakalım napmış yarın öğrencem.

Aaa ben tabloda yokmuşum bilgileri yazmıştım gözden kaçtı denekki

Bizde Hamiş bi kankim var onunla buzluğa biraz biseyler yapıp atıyoruz..
Pazartesi sarma sardık biraz.
Bugünde patatesli börek ve tuzlu kurabiye yaptık ramazan da falan iyi olur diye.
Haftaya tatlı bir çeşit kurabiye ve pogaca yapacağız inşallah

Eklentiler

• IMG-20240110-WA0027.jpeg
    122,3 KB · Görüntüleme: 81
Dün gece sancım tuttu 3-4 dkkada bir gelip gitti geçer diye ümit ettim ama geçmeyince eşimi uyandırıp hastaneye gittik açılmam yokmuş şükür ama nst de ağrı çıktı serum verdiler o günde bebeğim çok hareketliydi sancı varkende hareketliydi serum onuda benide rahatlattı sanırım nst sırasında uyudu bu seferde uyandırmak için 2. Serum verdi hemen hareketlendi sonra dr ultrasonla bakmaya geldi şükür sıkıntı yoktu çıktık bugün de kendi doktorumda kontrolüm vardı anlattım güzel kendini doğuma haZırlıyor dedi 37 de çatı muayenesi yapıcakmış şuan normal olacak gibi görünüyor epidural almıcam sanırım o anki acı eşiğime bakıcam 35+3 olduk şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…