2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tonsilit taşı olmasın onun ayrımı yapıldı mı

geçmiş olsun bugün nasılsınız her şey yolunda mı

Çok geçmiş olsun. İyileşmeyen kriptik tonsilit olabilir. Tekrarlıyorsa KBB muayenesi gerekir. Crp 29 yüksek değil basit bir enfeksiyonda bile o kadar yükselebilir önemli olan klinik, ateş vs. Bugün belki KBB randevusu bulamayabilirsiniz ama aile hekiminize muayene olabilirsiniz.

Benimde 33+0 da 1900 du
34+0 bir doktor 2000 bi doktor 2200 dedi benim tahminim diğer ölçümlerle kıyas yaparak 2150 falandır diye düşünüyorum
Geçen haftalarda kötü beslendim o yüzden suçlu hissediyorum. Muayeneden sonra hep dikkat ettim bakalım minnoşum 2 buçuk haftada kaç gram aldı

selamlar. phılps avent hızlı bıberon ısıtıcı almak gerekır mı acaba ? kullananlar cok kolaylık dıyor ama sızden de gorus almak ıstedım

selamlar. phılps avent hızlı bıberon ısıtıcı almak gerekır mı acaba ? kullananlar cok kolaylık dıyor ama sızden de gorus almak ıstedım
Şu aşamada bence gerek yok..eğer arada süt vermek için kullanılacaksa boşuna para vermeye gerek yok ama devamlı mama ihtiyacı olursa o zaman çok faydası olur bence

Çok geçmiş olsun

ben mama kullanırken termos kullanıyordum. mama sıcaklığına getirip termosa alıyordum suyu 24 saat civarı tutuyor zaten günde 1 kere hazır ediyordum sadece

Kizlar dogumdan sonra pratik olsun diye yemek icin buzluga birseyler yapip koyacakmisiniz.2 bebisle skıstigim zaman cikarip yiyebilcegim birseyler yapip koyacagimda fikirlere acigim

Kizlar dogumdan sonra pratik olsun diye yemek icin buzluga birseyler yapip koyacakmisiniz.2 bebisle skıstigim zaman cikarip yiyebilcegim birseyler yapip koyacagimda fikirlere acigim
Ben o işi annemle kayınvalideme attım geldiklerinde mantı içli köfte falan yapsınlar dedim ben bebeğe bakarken boş durmayıp yemek yapsınlar tek kalınca çok zor olur

Geçen haftalarda kötü beslendim o yüzden suçlu hissediyorum. Muayeneden sonra hep dikkat ettim bakalım minnoşum 2 buçuk haftada kaç gram aldı
Benimde bi haftada kontrol oldu 250 gram alıyor bi haftada ama doktorum haftalık değil de minimum 10 günlük ölçümlerim daha uygun olduğunu söyledi insallah büyümüştür kafanıza takmayın rabbim ne demişse o olacak insallah yiyecek ekmeği vardır da sağlıkla kucaklarımıza alıp devam ederiz insallah

Ben o işi annemle kayınvalideme attım geldiklerinde mantı içli köfte falan yapsınlar dedim ben bebeğe bakarken boş durmayıp yemek yapsınlar tek kalınca çok zor olur
Ay ne kadar güzel bana da hep annem yapardı bu yıl hasta yapamadı . Hamilelik, iş , 3.5 yaşında çocukla biraz zorlandım. Yabancı bir memlekette zor bazı şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…