2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben o işi annemle kayınvalideme attım geldiklerinde mantı içli köfte falan yapsınlar dedim 😂😂 ben bebeğe bakarken boş durmayıp yemek yapsınlar tek kalınca çok zor olur
Bizde annemle yapcaz kayinvalidem gormuyor durmuyor bilmiyor 🤪🤣kofte borek sarma tarzi sarip nohut haslayip atacagim icli.kofte hic yapmadik ondanda atasim varda yapsak olurmu bilemedim 🤷‍♀️

Annem gelecek doğumdan önce bende yaprak.lahana sarariz atarız diye düşünüyorum aklıma gelen yazdan hersey attim fasulye kozledim biber kizartmalik biberler menemenlikler falanda

Annem gelecek doğumdan önce bende yaprak.lahana sarariz atarız diye düşünüyorum aklıma gelen yazdan hersey attim fasulye kozledim biber kizartmalik biberler menemenlikler falanda
Hemen firina atip basinda beklemeyecegim seylerden yapicaz artik kimse olmadimi evde kurtarici olur diye dusundum.kizimdq kahvaltiyi zor yapiyordum 12 1 bulurdur 🤷‍♀️

yeni yıla girdiğimizden beri o kadar kötüyüm ki sürekli bunalıyorum iş yapmaya gücüm yok , sürekli doğumu düşünüyorum yapabilecek miyim nasıl olacak bebek doğunca bakabilecek miyim diye. Yatıyorum huzursuz oluyorum kalkıyorum sonra yatmak istiyorum böyle değişik bir haldeyim

yeni yıla girdiğimizden beri o kadar kötüyüm ki sürekli bunalıyorum iş yapmaya gücüm yok , sürekli doğumu düşünüyorum yapabilecek miyim nasıl olacak bebek doğunca bakabilecek miyim diye. Yatıyorum huzursuz oluyorum kalkıyorum sonra yatmak istiyorum böyle değişik bir haldeyim
Kesinlikle bende hiç sevemedim yeni yılı stresli ve sürekli bi şeyler düşünmekle geçiyor 😞

Kizlar dogumdan sonra pratik olsun diye yemek icin buzluga birseyler yapip koyacakmisiniz.2 bebisle skıstigim zaman cikarip yiyebilcegim birseyler yapip koyacagimda fikirlere acigim 🙈
Arkadaşın dediği gibi sarma dolma tarzı şeyler ve bol bol köfte..Mantı uğraştırır bende öyle pratik anne ya da kayınvalide yok😅hazır satılan ev yapımı mantı atacağım biraz.Bittikçe alır koyarız..küçük bir çocukla ben de zorlandım kendi hazırlıklarıma bile yeni başlıyorum🤦🏻‍♀️

Kızlar pişmiş tencere yemeklerini kaba koyup direkt buzluğa atın çıkarınca çözdürüp ısıtın hazır ev yemeği oluyor biz çok sık yaparız o şekilde

Hasta olanlar boğazı ağrıyanlar bir hafta çektim her şeyi yaptım geçmedi , ayak altına iki gece vicks sürüp kalın çorap giyip yattım bir gün içinde ayağa dikti boğazım geçti

Karnım ağrıyor demiştim ya kızlar bana yatış verdi doktorum.Bebegime ciğer geliştirici yaptılar tedbir amaçlı.nstde sancılarım çıktı. böyle bir şey beklemeyerek geldim içim rahatlasın diye sırf ama bebeğimin gelişimi 15 gün geride ve suyu sınırda olunca tedbiren yatırdılar sanırım 😔
Canımöncelikle çok geçmiş olsun, sağlıkla hayırlı vakitlerde gelsin kuzun 🤲geçen hafta benim suyum içinde biraz az demişti doktorum, havuç suyu iç veya rendele ye demişti. Ben salatalara rendeledim ve hergün bir tane yedim. Bugün kontrolüm vardı (10 gün sonra) suyun iyi dedi, havuca devam. Bebişte güzel kilo almıştı. Hem suya hem bebiş fayda etmiş. Sende dene istersen ve tabii bol bol su içelim

X