2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Poğaça yaptık eşimle haftasonu buzluğa attık. Börek sarmayı düşünüyorum. Annem gelecek dolmayı falan sararım ben doğumdan sonra evde dedi. Acil bir misafir için yaptım bende yaptıklarımı. Yemek meselesini pek düşünmedim kayınvalidem var yakında yapar getirir diye düşünüyorum ilk zamanlar da anneme attım Tam hastalık zamanı korkmuyor değilim şuan bile çok dikkat ediyorum inşallah biz iyice toparlanınca gelir insanlar

Ben de buzluğa biber dolması attım az bi şey,yeşil fasulye yapmıştım zaten buzluğumda çok da yer yok öyle konserve falan verdi annem de kayınvalidem de sağolsunlar, pide yapıp börek sarıp atıyorum sonra ilk gelen misafirde tüketiyoruz son hafta falan yapmam lazım onları yoksa yeniyor

Kızlar bugün nst için kontrole gittim bebişim pozisyon değiştirmiş geçen hafta baş aşağıdaydı şimdi tam tersi ama nstde bile değiştirmiş olabilir bence o kadar rahatsız oldu ki sürekli hareket etti nst bağlıyken ordan oraya kaydı hep böyle rahatsız mı ediyoruz bebişleri ultrasonla falan acaba

Biz yedik tüm konserveleri

Ben de hep yatıyorum. Hiç iş yapasım yok. Neyse ki bebeğin kıyafetlerini bitirdik bugün son battaniyelerini yıkadım astım. Bende doğum esnasında bebeğe bir şey olur mu? Sağlıklı mı sağ salim kucağıma alabilir miyim korkusu var.

Ben de annemle yakın oturuyorum ilk 10 gün orda kalırım zaten o bna her konuda yardım eder ama benim de kaynana dan yana şansım yok malesef ondan pek bi ümidim yok bari bebeğe bi cumhuriyet takaydı
Benimde aynı cnm kaynana hayatta ne arar ne sorar ilk doğum yaptığımda da 1 hafta sonra geldi aynı ilde olduğumuza rağmen ilk torun birde hiç kızı yoktu insan merak heves eder dimi nerdee misafir gibi geldi gtti annem ilkinde daha gençti yapıyordu 6 sene önce ama artk kendi annemde sürekli rahatsız ama yine elinden geldiği kadar yapar en azından yanımda durur Allah razı olsun

Ya bugün hasteneye sinir oldum zaten ocağa 1-2 hafta kala zam yapmışlardı ocakla birlikte ek zam gelmiş muayene ücretine 1 ay öncesine göre %50 zam gelmiş oldu. Doğum ücreti de 17.700dü 25 bin yapmışlar bu kadar artmaz diye düşünmüştüm

Benim de ufak tefek hemen alınabilecek eksikler dışında hediyelikler kaldı. Hediyelik neler yaptırmıştınız

Haliba ben bugün doğuracak ayakta duramıyorum sag kasik sanvisi böyle yürümüyor mide bulantisi falan var içimden bir his diyor bebek geliyor

Kizlar dogumdan sonra pratik olsun diye yemek icin buzluga birseyler yapip koyacakmisiniz.2 bebisle skıstigim zaman cikarip yiyebilcegim birseyler yapip koyacagimda fikirlere acigim
Ben bu hafta yapacaktım annemle ama nasip
Çok sevindim bende sizi merak etmiştim tam size yazacaktım
Tansiyonlarınızı takip ettiler mi kaç çıkıyor
tansiyonum düşük çıkıyor ikinci kez ciğer geliştirici iğne yapıldı bugün yine.İnsallah çıkarız saglıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…