2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kizlar merhaba bugun kontrolum vardi. 31+1 Cok sukur cok endiseliydim bebek iyi.
Kilomuz 1812 gram boyu 42sm. Sol Damarda centik daha kalmis. Bi tek o sorun gitmiyor doktor bazi testler yazdi insallah bu hafta sonu testler cikinca bi daha gidicem sonra ona gore ilac yazicak. Vajinal akintim enfeksiyon hala devam ediyor.

Bende muayeneden çıktım çok şükür herşey yolunda. 20.haftadan beridir ilk defa zar zor yüzünü görebildik bana hiç benzemiyor kocama benziyor her yeri kısacası kocamı doğuracam Şubatın ilk haftası sezaryen olacağım 2 şubata onay aldım bakalım hayırlısı olur inşallah

Ay 2 Şubat dolu grubumuz toplanıp doğum günlerini kutlarız artık

Benim kv’de de vajinal doğum taraftarı zaten hangi kv değil ki Eşimde vajinal doğum yaparsın sen diye bana gaz vermeye çalışıyor
Benimki değil kendisi 3 normal doğum yapmış en sonuncusu kotü geçmiş bana diyo asla normal. İçin diretme eğer risk vs derse sezeryan ol diyo

Uyyy maşallah
Benimkide eşim bence çok benziyor..
Sağlıkla gelsin Gelsinler canım inşallah hayırlı olsun

Benimki değil kendisi 3 normal doğum yapmış en sonuncusu kotü geçmiş bana diyo asla normal. İçin diretme eğer risk vs derse sezeryan ol diyo
Hayret şanslısın o zaman kv seni düşünmüş
Uyyy maşallah
Benimkide eşim bence çok benziyor..
Sağlıkla gelsin Gelsinler canım inşallah hayırlı olsun
Halbuki 20.haftada gördüğümüzde bana benziyordu şimdi nasıl babasına benzedi orayı tam çözemedim ama napalım sağlıklı olsunlarda kime benzediği önemli değil

kızlar merhaba mart annelerinden geliyorum. bebek 1 hafta önden gidiyor. 32. hafta raporu son adet tarihine göre mi yoksa bebeğin ultrasondaki durumuna göre mi veriliyor bilginiz var mı?
Benimde ultrason da önde ama doktor son adet tarihine göre çağırdı rapor için canım

Vallahi bende şaşırdım kv ye
Ayy evet sağlıklı olsunlarda
Gün almışsın sen ne guzel

Vallahi bende şaşırdım kv ye
Ayy evet sağlıklı olsunlarda
Gün almışsın sen ne guzel
Kucağımıza aldığımız günleri de görmek nasip olur inşallah o kadar güzel duygular ki rabbim isteyen herkese nasip etsin keşke hiçbir kadın annelik duygusundan mahrum kalmasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…