2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Mevlam sağlıkla hayırla kavuştursun. İyi düşün şok halinde olup kendini demorize etme. Doğumdan çıkınca helva hurma kuru incir ve bol su tüket sütün gelişsin. Bebis süt içtikçe çok çabuk toparlayacaktir. Dua edicez sizin için sen kendine dikkat et bizi de haberdar et. Allahin izniyle güzel olucak

Bende iyiyim ne olsun tansiyonum yükselmesin diye dua ederek geçiriyorum günlerimi haber et bize de ne zaman alacaklarını dikişlerini
Benim şeker patlak verince tansiyonumu ölçmeyi bile unutuyorum ama hala 12/7 13/7 çıkmaya sevam ediyor
Yarın randevum inşallah güzel haberler alırım sizlerede haber veririm canım

Acaba senin şeker sadece karbonhidrattan etkilenen şeker mi? Tatlıların yapmayıp lavaşta lahmacun da yapması enteresan. Meyvelere karşı nasil
Canım valla ben her şeyi yiyorum artık geçen doğum günümdede tatlı yedim sabahta yedim tokluklar 90-94 çıktı
Ama bi ufak bi karbonhidrat yiyince tavan yapıyor
Yarın diyabet doktorundada randevum var bakalım ne diycek

Acaba senin şeker sadece karbonhidrattan etkilenen şeker mi? Tatlıların yapmayıp lavaşta lahmacun da yapması enteresan. Meyvelere karşı nasil
Canım meyvelerde yükseltmiyor midem çok yandıgı için elma armut yiyorum
Birde mandalina yiyorum bunlar harici meyve yemedim ama hiç yükseltmedi

İnşallah yarın güzel geçecektir canım. Haberleşiriz İnşallah
Kiz tatlilarda bi sey olmuyosa o da güzel. Bende meyvelerden pek etkilenmiyo gibiyim. Test çubukları 200 lira üstüne çıkmış sürekli ölçüm yapamıyorum.
Diyet lavas felan yokmudur kiz bak şimdi geldi aklıma. Çavdar kepek vs

Rabbim hayırlısını göstersin inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız dualarımız sizinle

Aynen biraz küçük bi hastaneydi. Sesler yankılanıyordu her yere zaten Valla tecrübesizken korkmuyordum ama şimdi hatırladıkça bi tuhaf oluyorum

İnşallah canım
Burdada çok pahalı kasetler allahtan sigorta karşılıyor yoksa hemen bitiyor yetiştiremiyoruz
Diyet lavas geçen gün eşimde araştırdı hep katkı maddeli olunca almamıs
Esmer un almış evde yapalım diye onunla uğraşıcagıma hiç yemem daha iyi

Ben daha önce olmamıştım bayağı geç oldum doktorum 1 doz yeter ikinciyi olma dedi. Doğum esnasında bilmiyorum

Benimde şeker sınırda olduğu için rapor çıkmaz sanirim. Elimdeki cihaz da Alman markasiymis sadece kendi markası oluyomus. O yüzden raporla uğraşsam da devlet sigorta hiç bi faydası olmuyo. 1 ay içinde yeni cihaz masrafı yapmak istemedim açıkçası.

Bide esmer unlar bildiğim kadarıyla normal unlar gibi olmuyo yani kolay hamur tutmuyo sanirim. Kv farklı unlar çok kullaniyo ama beyaz un katiyo içine. Bosver ekmek gibi değilde kek tarzı bi şeyler denersin en kötü. Az kaldı nasılsa doğum sonrası allahin izniyle şeker sorunumuz da kalmaz

Senin zaten değerlerin iyi bencede boşuna 1 cihaz daha alıp masraf yapma
Aynen ben onu yapana kadar stresten şekerim fırlar zaten
Hiç yememek daha iyi şurda çok az zaman kaldı doğurdugum gün karbonhidrat partisi yaparım artık

Aynı şeyin hayalini kuruyorum önce adana dürüm isteyeceğim eşimden ardından tatlı çok pis kuruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…